Siyaset kategorisi

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

PARAzitCELL

Profesör
Sayın üyecik, katılım tarihinizden sonra hiç açılmadı zaten.
:D Trol hesap olduğu zaten belli, siyaset yapmak için açılmış bir hesap, her konuya ... partisi gitsin, kapansın diyen bi anlayışın ürünü... Ben daha önce de sdn forumda olduğunu anladım bu mesajından yani ban yedikçe veya seçim zamanları yaklaştıkça yeni ve başka bir hesapla ortalığı karıştıran tiplerden...

Orhan Tepe

Üyecik
:D Trol hesap olduğu zaten belli, siyaset yapmak için açılmış bir hesap, her konuya ... partisi gitsin, kapansın diyen bi anlayışın ürünü... Ben daha önce de sdn forumda olduğunu anladım bu mesajından yani ban yedikçe veya seçim zamanları yaklaştıkça ortalığı karıştıran tiplerden...
Ben bu hesap neresi sahte onu açıklayabilirmisin

Orhan Tepe

Üyecik
Okuduğunu anlamamazlıktan geliyorsun ve millet siyaset yasak dedikçe sen her konuda siyaset yapmakla diretiyorsun... Sanki tek amacın buymuş gibi veya işsiz güçsüzmüş gibi tek işin buymuş gibi...
1- ben işsiz değilim 2- siyaset önemli birşey 3- ben tek işim zaten bu değil

Usain

Dekan
Yönetici
Mod. Adayı
:D Trol hesap olduğu zaten belli, siyaset yapmak için açılmış bir hesap, her konuya ... partisi gitsin, kapansın diyen bi anlayışın ürünü... Ben daha önce de sdn forumda olduğunu anladım bu mesajından yani ban yedikçe veya seçim zamanları yaklaştıkça yeni ve başka bir hesapla ortalığı karıştıran tiplerden...
Ben bir şey öğrendim.
Sağcısı, Solcusu, Muhafazakarı, Atatürkçüsü, Türkçüsü vs vs her kim olursa olsun ona ne kadar öyle değil böye, yok sen cahilsin, yok sen ocusun bucusun dersek diyelim, ne kadar kanıt sunarsak sunalım hiçbir taraf diğerinin dediğini kabul etmiyor. Belki de o haklı sen diretiyorsun. Bu hep böyle. Boşa kavga, boşa kin, boş boş boş...
Biz belediye başkanı seçeduralım, onun için kavga edelim; başkaları bilimle ve sanatla ilgilensin.
(Bakın burası bile gönderme içerdi mecburen. En iyisi hiç yazmamak.) :)

PARAzitCELL

Profesör
Eşit olmak başka "ADİL" olmak başka...
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aslında bazıları normalde din, devlet, siyaset işlerine bu kadar merak salmazlardı "ÇIKARLARI" için yaşama dertleri ağır basmasaydılar...

Orhan Tepe

Üyecik
Eşit olmak başka "ADİL" olmak başka...
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aslında bazıları normalde din, devlet, siyaset işlerine bu kadar merak salmazlardı "ÇIKARLARI" için yaşama dertleri ağır basmasaydılar...
Sen hala boş konuşma devam et ozaman o konu gitme diyoruz odakar kolay birşey

davutergunn

Asistan
Bence siyaset kategorisi eklensin ancak partileri kötüleme olmasın.kimse kimseye karışmaşın sadece eleştri yapsınlar.adını fetöye çıkarma falan olduğunda direk perma yesinler.
Üstad demiş ki;
“Sevdiklerinizle siyaset yapmayınız. Zira siyaset dostlukları zedeler. Siyasetçiler yollarına devam ederken; Siz dostlarınızı yitirdiğinizle kalırsınız.”

Ufuk

majestic casual
Yönetici
Super Moderator
Forumumuzda siyaset yasaktır. 🔐

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
stat counter