Sizce Hangi İnternet Sağlayıcısı Daha İyi ?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Sence Hangi İnternet Sağlayıcısı Daha İyi ?

• Kullanılan toplam oy
    7

cihancell

Üyecik
- Turkcell Superonline
- Türk Telekom
- Vodafone SuperNet
- TürkNet
- KabloNet
- UyduNet
- D-Smart

cihancell

Üyecik
Diğerleri iyi olsa ne yazar. Şehrin merkezinde alt yapıları yok.

Bizim burada da altyapı yok en fazla 6 mbit alabiliyoruz , acayip saçma bişe . Yıl olmuş 2019 hala 6mbit internet kullanıyorum . 24 ay taahhüt vardı kaldı 19 ay , taahhüt süresi bitince direk türknete geçicem . Yine aynı hızı alırım ama en azından internet hızında yavaşlama olmaz sabit hızda kullanırım ve vodafone kadar zırt pıt internet kesilmez .
Mesaj otomatik birleştirildi:

Türk telekomun heryerde altyapısı var.

Türkcell , vodafone falan bunların altyapısı türk telekomun zaten , türkiyedeki tüm internetlerin neredeyse %60’ı yanlış hatırlamıyorsam eğer Türk Telekom altyapısı kullanıyor

Fiber için Superonline, normal hatlar için Turknet tavsiye ederim.

Bizim burada da fiber olmadığı için mecburen taahhüt sonrası TürkNete geçicem

türknet sadece istanbulda var ve tüm türkiyede kullanılabilecek en iyi internet türk telekom

TürkNet sadece istanbulda yok , ben Bursadayım çoğu tanıdığım TürkNet kullanıyor . Türkiye kullanılabilecek en iyi internet Turkcell Superonline bence , adamlar hakkını veriyor.

Son düzenleme:

cihancell

Üyecik
Superonline kullanıyorum. Burada 4 yıldır fiber var. 25mbps kullanıyorum. Daha hiç bir sorun yaşamadım. Gayet kaliteli.

Turkcell Superonline kötü değil zaten de 1-2 ay gelmesini bekledik gelmedi , bizde artık dayanamayıp vodafone aldık yoksa şuana kadar Turkcell Superonline kullandık biz . Tabi önceden almıştık turkcell Superonline’ı taahhüt bitince interneti kapattık , Superonline’nın başka bir paketini kullanacaktık eğer gelseydi gelmeyince bizde vodafone aldık , şimdi sürünüyorum

stat counter