Sizce İLK olmakmı SON olmak mı hangisi daha önemli :)

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Sizce İLK olmak mı yoksa SON olmak mı daha önemli ?

• Ona hayatında bir İLK yaşatmak daha önemli

Kullanılan: 13 61.9%
  • İlkler unutulmaz ama SON olmak önemlidir

Kullanılan: 8 38.1%

• Kullanılan toplam oy
    21

NETWORK

Profesör
İLK lerin yeri ayrıdır derler ilk heyecan ilk aşk unutulmaz hep akılda kalır yeni biri olsa da hayatında anılar hep aklındadır mı ?

yoksa SON olan kalıcıdır... evet ilk guzeldi ama bitti asıl önemli olan guzel olan hayatının sonuna kadar seninle olcak olanmıdır ?

Militarist

Dekan
"Kan değil, tüküremezsin. Ruj değil, silemezsin. Dişi dudaklarına dişimle yazdığım dört harfli şair adımı unutamazsın."

Hayatıma elimi ilk tutan ile değil son tutan ile devam edeceğim için son kişi önemlidir. İlkler asla unutulmaz derler ama unutmak istedikten sonra çok da güzel unutuluyor emin olabilirsiniz :)

keyloger

Rektör
Hayatıma elimi ilk tutan ile değil son tutan ile devam edeceğim için son kişi önemlidir. İlkler asla unutulmaz derler ama unutmak istedikten sonra çok da güzel unutuluyor emin olabilirsiniz :)
hala unutamamışsın, çok belli oluyor. :)

jonjon

Profesör
İlkler unutulmaz ama SON olmak önemlidir .. unutamam ..

REDFOKS

Kürşad'ın Kırkıncı Çerisi Ϝ ϓ ſ Ϟ
Doğal olarak sonuncuyla hayata devam ederiz ama ilk elini tutuğun gözlerine baktığın Aşk'ı ilk tatığın kişiyi unutamazsın.O hep bir yerlerde yazılıdır.

findukfaresi

Dekan
ilk elini tuttuğum kişi ilk öpüştüğüm kişi ve dahası da var halen benim sevgilim :) şimdilik ilk ve son. umarım son olur.

ama ben onun için ilk değilim zannımca ama son olsam iyidir :)

Peter

Dekan
Onursal Üye
İlk gibisi yoktur diye düşünüyorum :)

ByMuammeR

Asistan
ilkler kolay kolay unutulmaz ama kolay kolay sonda olmazlar ....

Paramore

Dekan
Aşka inanmıyorum :D İlk olmak bazı şeyler için çok daha önemli. Bununla övünebilirsiniz :wink:

xyunusx

Doçent
ilkler unutulmaz diyorlarda benim ilkim olan kız aradan 3 yıl sonra ankaradan çıkıp antalyaya beni görmeye geldi sağolsun teyzem görüştürmedi hatta bana haber bile vermedi ayrı mesele ilki olduğum kız ise 8 aylık bi ilişkinin ardından inanıyorumki onun kadar taş ve sert acımasız ve ukala biri yoktur şimdi sorsanız adımı hatırlamaz yani bu nası çelişkidir anlamadım

ilahiyatci

Doçent
aklına yattığında dinini değiştiren bir insanoğlunun nikah gibi hiçbir zorunluluğun kendisini bağlamadığı bir ilişkiyi sonsuza dek sürdürebileceğini düşünen kişinin kulağına şeytan fısıldıyordur, yoksa çoktan uyanmış olması lazımdı :D :D

topalsolucan

Rektör
aklına yattığında dinini değiştiren bir insanoğlunun nikah gibi hiçbir zorunluluğun kendisini bağlamadığı bir ilişkiyi sonsuza dek sürdürebileceğini düşünen kişinin kulağına şeytan fısıldıyordur, yoksa çoktan uyanmış olması lazımdı :D :D
tam ben aynısını dicektim ağzımdan aldın:D ne diyon hocam ya :D

stat counter