Sizce Minecraft çocuk oyunu mu?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

Minecraft çocuk oyunu mu?

• Kullanılan toplam oy
    24

Bal10cuk

Üyecik
Merhaba arkadaşlar sorum anket olarak olacak soru çok basit Minecraft çocuk oyunu mu
Biliyorsunuz ki çoğu kişi Minecraft çocuk oyunu diyor sizce de öyle mi?

insanimsi

Profesör
Yasaklı
bence de velet oyuna dönüşüyor mc çünkü yok teamextreme yok apk deerken herkes indirdi bence minecraft iyi bir oyunDU ama veletler batırdı mesela offline veya arkadaşla yan yana hamachi ile ya da diğer yöntemlerle bağlanılırsa hala eski tadını alabiliriz

Webhead

Profesör
Hocam dediğimiz oyunlar
Fortnite
Roblox
Minecraft
PUBG de velet oyunu oldu. Ana- babalarının telefonlarını çalıyorlar. PUBG'nin yaş ortalaması şuanda 10-14 yaşındaki veletler. Ama PUBG oynayanlara saygım sonsuz.
sorma hocam 12 yaşında kuzenim var PUBG oynamak için teyzemin telefonunu alıyor 8 yaşındaki kuzenimi de buna alet ediyor gördükçe teyzeme kızıyorum

Şimdi yedim seni

Profesör
Düşük sistem isteyen oyunların hepsi velet oyunu oluyor fortnite'ı çocuk oyunu olarak görmüyorum aslında gerçekten beceri isteyen bir oyun ama sistem gereksinimi düşük olduğu için 100 kişiden 60'ı velet. Pubg ise hem çok zor olduğu için hemde yüksek sistem gereksinimi olduğu için veletlere hiç denk gelmiyorum güzel bişey bu.

Webhead

Profesör
Düşük sistem isteyen oyunların hepsi velet oyunu oluyor fortnite'ı çocuk oyunu olarak görmüyorum aslında gerçekten beceri isteyen bir oyun ama sistem gereksinimi düşük olduğu için 100 kişiden 60'ı velet. Pubg ise hem çok zor olduğu için hemde yüksek sistem gereksinimi olduğu için veletlere hiç denk gelmiyorum güzel bişey bu.
ben online oyun oynamayı sevmiyorum ama oynarsam arkadaşlarla internet cafede cs 1.6 oynarız onun dışında hiç oynamam
ben PS4 kullanıcısıyım daha çok hikaye oyunları oynarım örneğin Uncharted,Tomb Raider gibi oyunlar
edit: En son Spider-Man'i bitirdim tavsiye ederim

Salawdaha

Asistan
Eskiden çocuk oyunu idi ve çok oynanmıyordu gta rp gibi birden yükseldi boş içerik üreten herkes minecrafta başladı.

stat counter