Skype Kişi Eklemede ki Büyük Sorun (live: sorunsalı) Uzmanlar Lütfen İçeri.

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)


acekerrr

Üyecik
Katılım
11 Kas 2015
Mesajlar
9
Puanları
1
Merhaba arkadaşlar,


Sorunumu nasıl anlatacağımı bilmiyorum, kusuruma bakmayın şimdiden. İnşallah çözebiliriz. Lütfen bir gözatın belki basit bir şeydir ama sinir oldum anlamıyorum. Kapatmaya çalıştıkça yeni live: lar türüyor.


Şimdi ben normal bir skype hesabı açtım. Hesabı oluştururken skype adımı da yazdım. E-mail istiyor doğal olarak e-mail adresimi de yazdım sorun sıkıntı yok. Hotmail ile bağlanmadım yani kendime normal skype adı aldım. Bir ara skype.com girdim profilimi düzenleden cinsiyet seçtim kaydet dedim kapattım.


Soruna gelecek olursak; Atıyorum benim skype adım veli idi. veli yazıldığında sadece ben çıkıyordum diyelim. Sonra bir ara başka skypeımdan veli yazdım bir baktım ki live:veli ve normal herzamanki benim veli görünüyor, yani 2 tane oldu ama live:veli olan da benim. Allah Allah dedim tekrar girdim skype.com a [email protected] la oturum açtım dedim bu nedir falan kapatayım, beceremedim. Sonra ki gün yine veli yazdım bir de ne göreyim live:veli_1 de çıktı bu sefer yahu bu ne derken hesabı kapatta yaptım hotmailden falan, sonra bir baktım şimdi veli yazınca live:veli_4 e kadar çıktı 6-7 sonuç çıkıyor, hepsi benim... Ama bu nasıl oluyor arkadaş? live:veli_x leri nasıl kapatacağım?


Veli Şen (veli)
Veli Şen (live:veli)
Veli Şen (live:veli_1)
Veli Şen (live:veli_2)


böyle devam edip gidiyor 4e kadar. Bir de hotmail.com hesabımda ki adım da Veli Şen. Ben onu mesela V. Ş yaptım sonra tablo şu şekilde oldu;


Veli Şen (veli) -> Bu normal skype adım sıkıntı yok
Veli Şen (live:veli)
V. Ş. (live:veli_1)
Veli Şen (live:veli_2)
V. Ş (live:veli_3)


Düzelteyim derken daha beter ettim. Lütfen bilen biri varsa yardımcı olabilir mi? Benim için gerçekten önemli.
 

acekerrr

Üyecik
Katılım
11 Kas 2015
Mesajlar
9
Puanları
1
Konu güncel arkadaşlar, yok mu hiç ilgilenen biri? Bilen biri? Skype adınız shiftdel olsun diyelim o aramada sadece siz çıkıyorsunuz. Sonra sihftdel yazıyorsunuz live:shiftdel çıkmış ama o da sizin :) [email protected] la skype aldığınızı düşünün, live: ları kapatayım derken kurcalıyorsunuz.

Sonuç: shiftdel yazıyorsunuz,

shiftdel
live:shiftdel
live:shiftdel_1
live:shiftdel_2
live:shiftdel_3 diye devam ediyor.. [email protected] olarak arattığınızda da tüm live: lar çıkıyor. Ama hepsi size ait fakat live:shiftdel_2 ekleyen birinin isteği sizde görünmüyor. Çünkü siz sade shiftdel olanı kullanıyorsunuz. Yok mu anlayan??
 

acekerrr

Üyecik
Katılım
11 Kas 2015
Mesajlar
9
Puanları
1
Ya kimse olayı anlamadı, ya da o live:xx_cart ların nasıl silineceğini bilmiyor. Konu güncel
 

acekerrr

Üyecik
Katılım
11 Kas 2015
Mesajlar
9
Puanları
1
1 yıl olacak halen biri çıkıp demedi şöyle düzeltebilirsin gir şuradan sil ekle et eyle diye :D kurcalamaya kalksam yüzlerce türevi çıkacak o yüzden bişeyde yapamıyorum.
 

mirinkirin

Doçent
Katılım
4 Tem 2016
Mesajlar
714
Puanları
63
Konum
Gitti
Skype destek kısmına derdinizi anlatın, onlar size gereken cevabı verecektir bunu orada çalışanlar dışında bilen birini bulmak zor.
Destek kısmı maalesef İngilizce, siz translate kullanarak derdinizi anlatın onlar zaten sizi anlayacaktır.
 
Üst
stat counter