Sony SLT-A57 aldım

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

tuskilidi

Profesör
"Neden Sony almamalıyım?" diye sordum fakat kimse beni caydırmak için bir şey yazmayınca ben de dün itibariyle Sony SLT A57 almış bulundum. Daha doğrusu Irak'a giden bir arkadaşımdan getirmesini istedim. O gazla apartmanın damına çıkıp bu fotoğrafı çektim. Umarım daha güzel kareler eklemek kısmet olur. :)

tuskilidi

Profesör
55-200 mm lens ile 200mm'de f5.6'da çekildi ve ışık ters geldiğinden yeterince keskin olmadı diye tahmin ediyorum. zaten bu fotoğrafı "200mm aceba ne kadar uzağı gösteriyor?" diyerek çektim. :) şuç makinede değil yani. bende ve lenste :)

tuskilidi

Profesör
arakdaşlar henüz doğru ışığı yakalayamadım. doğru ışığı yakaladığım zaman paylaşırım buradan fotoğrafları. :)

tuskilidi

Profesör
henüz doğaya atamadım kendimi. bunlarla yetiniyorum şu an. :)

lwt

Üyecik
bende sony a33 kullanıcısıyım.guzel makıne.. hareketsiz ayna teknolojisi kullanan ilk dslr makına.gule gule kullan.

MesutCULCUL

Asistan
hocam bence her yere böyle full çözünürlük koyma,sonra başka başka sitelerde gördün mü içine oturabilir :) N8 ile acayip fotolar çektim nete koydum,sonra koymaya tövbe ettim :) 640x480 yada 800x600 falan yeniden boyutlandırıp koyman hatta bir de işi ufaktan profesyonelleştirme yada ticarete dökmek istiyorsan mail falan fligran koysan süper olur :)
bu arada cami ve mezarlık çok hoş çıkmış :)

tuskilidi

Profesör
hocam bence her yere böyle full çözünürlük koyma,sonra başka başka sitelerde gördün mü içine oturabilir :) N8 ile acayip fotolar çektim nete koydum,sonra koymaya tövbe ettim :) 640x480 yada 800x600 falan yeniden boyutlandırıp koyman hatta bir de işi ufaktan profesyonelleştirme yada ticarete dökmek istiyorsan mail falan fligran koysan süper olur :)
bu arada cami ve mezarlık çok hoş çıkmış :)
ufaktan ufaktan copyright işine gireyim diyorsun yani. :) aslında fena fikir sayılmaz. ©opyright :D

stat counter