Sony Xperia Z5 Kullananlar Kulübü

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

keremtunaa

Asistan
Arkadaşlar telefonlarınızda ekran süresi olarak kaç saat alıyorsunuz? Benim telefonum 2.5 saat ile 3.5 saat arası bir ekran süresi veriyor ve saat 2 oldu mu %50 şarjı kalıyor.(Sabah 7 de çekiyorum) Ben hayatımda bu kadar hızlı bir şekilde pil tüketen telefon görmedim. Sizde durum nedir? Bu sorun 6.0'da da vardı, 7.0'da da var.

ykpknl

Üyecik
Arkadaşlar telefonlarınızda ekran süresi olarak kaç saat alıyorsunuz? Benim telefonum 2.5 saat ile 3.5 saat arası bir ekran süresi veriyor ve saat 2 oldu mu %50 şarjı kalıyor.(Sabah 7 de çekiyorum) Ben hayatımda bu kadar hızlı bir şekilde pil tüketen telefon görmedim. Sizde durum nedir? Bu sorun 6.0'da da vardı, 7.0'da da var.
Ben 6.0 da 5 saat alıyodum ama şimdi güncellemeyle bi 4-4.30 oldu

sdt2495

Üyecik
bu cihazdan şikayetçiyim.

buradaki 300 yorumu tek tek okudum ve güvenerek gittim z5 aldım : Sony Xperia Z5 Yorum ve Tavsiyeleri | YorumBudur.com - tek site, tüm yorumlar

telefon bir kaç ay sonra bozuldu kvk servise yolladım 20 iş günü içinde yapılması gerekirken 33 iş günü bekledim bu sürede sony xperia ile iletişime geçip şikayet kaydı açtım ama nafile.

3 gün önce tüketici hakları mahkemesine dava açtım, sonucu bekliyorum.

fatihhhh37

Asistan
4.5 saat 5.5 saat arası ekran süresi alıyorum ben 3g sürekli açık Z5 compactta

ykpknl

Üyecik
bu cihazdan şikayetçiyim.

buradaki 300 yorumu tek tek okudum ve güvenerek gittim z5 aldım : Sony Xperia Z5 Yorum ve Tavsiyeleri | YorumBudur.com - tek site, tüm yorumlar

telefon bir kaç ay sonra bozuldu kvk servise yolladım 20 iş günü içinde yapılması gerekirken 33 iş günü bekledim bu sürede sony xperia ile iletişime geçip şikayet kaydı açtım ama nafile.

3 gün önce tüketici hakları mahkemesine dava açtım, sonucu bekliyorum.
Ne gibi şikayetin var ?

sdt2495

Üyecik
Ne gibi şikayetin var ?
5ay sonra anakart yandı. şimdi cihazı sorgulayınca sony z5 dual ile değişim yapılmış. tam 35gün sonra değişime karar vermişler. dual telefon ihtiyacım yok o yüzden almam telefonu zaten mahkeme başlatıldı bu saatten sonra beklicem mecbur.

sony'i aradım durumu anlattım tek hatlı telefonu çift hatlı telefonla değişiyolar bari parasını verim çift hat yerine üst model tek hat alayım dedim olmuyormuş, servis elinde ne varsa onu verebilirmiş :)

MTKaraaslan

Üyecik
Ben nougat güncellemesini yaptım iki gün öce telefon 3g de parlaklık %70-80 civarında 1 saat diziyi izlerken %8 azaldı tabi netten değil hafızadakini izledim ve genel olarak günü normal kullanımdan biraz daha fazla kullanıyorum günü ucu ucuna çıkarıyo

hakan aslan

Üyecik
arkadaşlar ben hepsiburadadan z5p almak istiyorum. bu telefonu kullanan arkadaşlar telefonun artı ve eksilerini söyleyebilirmi ?

zeromaniak

Üyecik
yorumları okuduğumda çoğu kişi memnun değilmiş gibi gözüküyor acaba 7 ye güncelleyim mi telefonu yoksa 6 da kalsın mı ?

Azakli61

Üyecik
Yükseltme çünkü sarj erken bitiyor bazen performans düşüyor güncellemenin hatalarını düzeltmek için yeni güncelleme geldi ama telefona gelmedi deneyince belirteceğim şuanlık elleme

zeromaniak

Üyecik
acaba güncelleyenler kesin bilgi verebilirler mi bildirim yukarda druyor sinir ediyor beni güncelliyim mi çok fark yaratıyor mu pişman olmak istemiyorum

Azakli61

Üyecik
Ufsk tefek değişikler geldi çok şey götürdü daysnsbiliyotsan dayan Nisan güncellemesi nasıl onu denemedim ama oda hatalar getirmiş diyorlar birde telefon yağmur suyunu geçirdi mic hoparlör kafayı yedi şuan düzeldi ama sonuçta su geçiriyor garanti ye versem telefonu ddğişirlermi

epsilon06

Doçent
Merhaba z5 telefonuma güncelleme yapmadım sorunlardan dolayı hala 6 dayım bu sorunun onla alakalı olduğunu sanmıyorum çünkü öncedende arada oluyodu.biriyle konuştuktan sonra telefonun ekranı açılmıyot konuşmayı sonlandıramıyorum ancak karşı taraf kapatınca açılıyor ekran. Hele sabit hatları arıyorsam tamamen tepkisiz kalıyor açılmıyor ekran zorlayarak telefonu kapatıp açıyorum.aynı sorunu yaşayanlar var mı acaba nasl çözebilirm arkadaşlar konu açtım ama bilgisi olan varsa burdanda yardım isteyeyim

stat counter