Söyle Rahatla

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 5, Ziyaretçi & Botlar: 2)

crow88

Dekan
@kilicbaligi

"cevaplada" sıkıntı var

microsoft ceo su diyorki,efem sizin ülkenizde bu kadar ,,,,,,,,,,, korsan windowz var,hee iyide sen nereden biliyon,şakayı geçelim,adamların programları aslında casus yazılımdır,face,twit filan tam işlev,adamlar kim ne yapmış ,wc sine kadar biliyorlar,ha konum atmada çıktı.
Gelelim virüslere,savaş çıksın da silah ,hastalık olsun ilaç ,çamaşır makinasına calgon,yani ne kadar talep,o kadar imalat.Neden hiç linux sistemleri istenmiyor,göz ardı ediliyor,linuxların hepsi derebeyi,ayrı krallık,aşiret,biri için virüs yapsa diğerini etkilemiyor,ama windowz öylemi.
Windowz piyasaya bile .P...Ç şeyy afidersing ÇİP li :)sürülmüş,kodlarıda ara ara korsan amcalara AİC-IBF filan buyur edilmiş,virüslerin çoğu bozmka kadar ,aslında casus işlevi için kullanılıyor.
Konu geniş,atlas okyanusunu geçeriz konuşmaya dalarsak:)

Administraktör

Foruma iz bırakmış olma dileğiyle...
Yönetici
Mod. Adayı
3 yıl süren Türkçe Alternatif arayışı sonrası yeniden Teoman'a döndüm. Kim ne derse desin adam yetenekli ayrıca şarkı sözlerinin içinde boş değil.

Ufuk

majestic casual
Yönetici
Super Moderator

Administraktör

Yönetici
Mod. Adayı
@root61 Note4 kullanıcıları bölümünde birkaç eski mesajınıza rastladım. Acaba hala Note4 kullanıyor musunuz?

Administraktör

Yönetici
Mod. Adayı
Bende note edge mevcut , kuzen olurlar note4 ile yardımcı olabileceğim bir şey var mı?
@root61 in eski mesajlarına denk geldim. Tab S2 den Note4 e kamera portlamaya çalıştığını ancak başarısız olduğunu her şeyin çok farklı olduğunu yazmış.

O kamera yazılımı tamı tamına 3 yıl çaba ile birkaç ay önce portlandı bunun bilgisini verecektim.

Hatta Samsung un tab S2 ye yayınladığı 7.0 da 2 yıl çaba ile note 4 e portlandı.

root61

Profesör
@root61 in eski mesajlarına denk geldim. Tab S2 den Note4 e kamera portlamaya çalıştığını ancak başarısız olduğunu her şeyin çok farklı olduğunu yazmış.

O kamera yazılımı tamı tamına 3 yıl çaba ile birkaç ay önce portlandı bunun bilgisini verecektim.

Hatta Samsung un tab S2 ye yayınladığı 7.0 da 2 yıl çaba ile note 4 e portlandı.
Exynos chipsetler snapdragona istinaden hep zor portlanmıştır. Note 4 güzel bir cihaz. Dahili depolama belleği ufs tip olmamasından dolayı yavaşlık çekiyor. Daha rom,port işleri ile uğraşmıyorum uğraşana da git 1 dolarlık launcher yap derim. Bu bankacılık uygulamaları root işlerine sicak bakmadiğindan beri bakmıyorum açıkçası.
Ama elinde olan halla kullanan için güzel haber.
(Kullanmasam da bazen Spen ve spen fonksiyonlarinı özledim)

Administraktör

Yönetici
Mod. Adayı
Exynos chipsetler snapdragona istinaden hep zor portlanmıştır. Note 4 güzel bir cihaz. Dahili depolama belleği ufs tip olmamasından dolayı yavaşlık çekiyor. Daha rom,port işleri ile uğraşmıyorum uğraşana da git 1 dolarlık launcher yap derim. Bu bankacılık uygulamaları root işlerine sicak bakmadiğindan beri bakmıyorum açıkçası.
Ama elinde olan halla kullanan için güzel haber.
(Kullanmasam da bazen Spen ve spen fonksiyonlarinı özledim)
Bende zamanında note 4 kullanmış şuan ise g7 kullanan biriyim. Root konusunda size tamamen katılıyorum. Tek bir yetki ile yüklenilen yazılım cihazda her şeyi yapma yetkisine kavuşuyor. Bu sizinde bahsettiğiniz gibi tehlikeli bir durum. Ne kadar bankacılık uygulamaları vs rootlu cihazlarda çalışmasada sırf bankacılık uygulamalarını çalıştırmak için magisk kuranı gördüm.

Tabi root işlemlerine ne kadar sıcak bakmıyor olsamda rom işlerine hala sıcak bakıyorum. Hele ki geliştiricisi tanıdıksa.

Administraktör

Yönetici
Mod. Adayı
Adam akıllı Türkçe müzik bulamayan daha doğrusu çok seçici davranan biri olarak bu 11 parçayı ölmeden dinlediğim için mutluyum...

Administraktör

Yönetici
Mod. Adayı
@Administraktör o adam müziği bırakmamışmıydı yaa kafası güzelken..
Kafası güzelken yaptığı şeylerden en olaysız olanıydı bence müziği bırakmak. Yanlış hatırlamıyorsam daha sonra tedavi oldu. Şuan müzikle tekrar ilgileniyor. Hatta cumartesi günü Almanya da konseri var Şebnem Ferah ile.

stat counter