Söyle Rahatla

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 3, Ziyaretçi & Botlar: 6)

Administraktör

Foruma iz bırakmış olma dileğiyle...
Yönetici
Mod. Adayı
bülent ortaçgil ile olan albümü de çok güzel ve eğlenceli. Bir konser albümü yamulmuyorsam 2004 yılındaki.
Eğer aynı albümden bahsediyorsak çok sık dinlediğim bir albüm ancak eğlenceli kategorisinde değerlendirilebilir mi bilemiyorum.

Sansar667

Profesör
Eğer aynı albümden bahsediyorsak çok sık dinlediğim bir albüm ancak eğlenceli kategorisinde değerlendirilebilir mi bilemiyorum.
Teoman'ın , Ortaçgil'in eylül akşamı şarkısını bir konserde çok sevdiğini ballandıra ballandıra anlattıktan sonra şarkıyı yanlış söylediğini falan anlatıyor. Medley'ler ikilinin konuşmaları falan eğlenceli geliyor hep bana 😄

Administraktör

Yönetici
Mod. Adayı
Teoman'ın , Ortaçgil'in eylül akşamı şarkısını bir konserde çok sevdiğini ballandıra ballandıra anlattıktan sonra şarkıyı yanlış söylediğini falan anlatıyor. Medley'ler ikilinin konuşmaları falan eğlenceli geliyor hep bana 😄
O zaman tüm mesele bakış açısı ile alakalı :D

Administraktör

Yönetici
Mod. Adayı
Popüler olan her şeyden nefret ettiğim gibi pop müziktende nefret ediyorum...

Ömrümde bu kadar amaçsız bir müzik türü görmedim.

Sansar667

Profesör
Zaten leş hıza sahip olan kyk İnternetine 16gb kota konulmuş. Yurtlar da zamlandı. Bu ülkede her türlü zorluk çıkarılırken gençler yurt dışına kaçıyor diye vatan haini ilan ediliyor.
yurtların altyapısını iyileştirceklerine çözümü kota getirmekte bulmuşlar demek. Şaşırdık mı?

Turkcell superbox alın arkadaşlarınızla beraber 4 kişi alsa kafa rahat
Ben geçen sene Turkcell'den 50GB'lık AKKli paket kullandım arkadaşlara dedim ortak girelim yanaşmadılar. Son 3 ay sınırsız oldu devletin akk kaldırma meselesi yüzünden tertemiz kullandım 250 mpbs sınırsız interneti.

Şimdi tekrar alacağım bu sefer ya superbox alacağım 10 mpbs, simetrik internet gibi 10 mpbs de upload geliyor ya da turktelekomdan daha ucuza 4.5G hızında 50 gb kotalı alacağım. Yine girmeye yanaşacaklarını düşünmüyorum. Herkes kendi internetini nasıl hallederse halletsin.

Çok bir harcamam yok bu yüzden buraya rahat para ayırıyorum. İnternet benim için olmazsa olmaz zaten.

kilicbaligi

Profesör
Onursal Üye
Turkcell superbox alın arkadaşlarınızla beraber 4 kişi alsa kafa rahat
İndirme/Yükleme hızları biraz düşük ve biraz da pahalı gibi. Nakil derdinin olmaması güzel yalnız. Alternatifler arasında düşünülebilir. :)
Şimdi tekrar alacağım bu sefer ya superbox alacağım 10 mpbs, simetrik internet gibi 10 mpbs de upload geliyor ...
Superbox Fırsat 10 Mbps Paketi indirme üst limit hızı 10 Mbps, yükleme üst limit hızı 2 Mbps'dir. Superbox Fırsat 20 Mbps Paketi indirme üst limit hızı 20 Mbps, yükleme üst limit hızı 5 Mbps'dir.
diyor, acaba önceden bu şekilde miydi?

İndirme/Yükleme hızları biraz düşük ve biraz da pahalı gibi. Nakil derdinin olmaması güzel yalnız. Alternatifler arasında düşünülebilir. :)

diyor, acaba önceden bu şekilde miydi?
Kotalı 4.5G paketleri ve sınırsız 4.5G paketi vardı kotalılar bu fiyatlara yakında sınırısz olan 279 TL idi. Bu kaldırıldı. Sonra 10 mpbs sınırsız getirildi sonra 20 mpbs sınırsız getirilidi. 20 mpbs 10 mpbs fiyatıan düşürüldü sonra 10 mpbs fiyatı düştü sonra da 20 mpbs fiyatı arttı diye hatırlıyorum.

stat counter