S繹yle Rahatla

u anda konuyu okuyanlar (yeler: 1, Ziyaret癟i & Botlar: 3)

Kat覺l覺m
22 Haz 2016
Puanlar覺
113
Bu 羹lkenin sac覺s覺ndan da solcusundan da t羹rk癟羹s羹nden de bir ey olmaz.
unlar 繹b羹r tarafta g羹nahlar覺m覺za kefaret olsa bari.

Lazzz

Rekt繹r
Kat覺l覺m
15 ub 2014
Puanlar覺
113
iPhone 11 Pro sat覺n alma vakti gelmi. Sab覺rs覺zl覺kla Kas覺m'覺 bekliyoruz.

Death Mark

Learning is always a painful process
Onursal ye
Kat覺l覺m
16 Ocak 2017
Puanlar覺
113
:D :D
Ekli dosyay覺 g繹r羹nt羹le 80000
Mesaj otomatik birletirildi:

iPhone 8 Plus'tan ge癟meyi d羹羹n羹yorum.
Eer elinizdeki telefon ihtiya癟lar覺n覺z覺 kar覺layam覺yorsa, tabikide al覺n diyeceim ama 襤Phone 11 serisinin salaml覺覺 konusunda pek 癟ok tedirgin eden testler var. Elinizdeki cihaz halada 1 sene daha i g繹rebilir seviyede.

Lazzz

Rekt繹r
Kat覺l覺m
15 ub 2014
Puanlar覺
113
Eer elinizdeki telefon ihtiya癟lar覺n覺z覺 kar覺layam覺yorsa, tabikide al覺n diyeceim ama 襤Phone 11 serisinin salaml覺覺 konusunda pek 癟ok tedirgin eden testler var. Elinizdeki cihaz halada 1 sene daha i g繹rebilir seviyede.
Ben bir ka癟 video izledim salaml覺k konusunda olduk癟a iyi g繹r羹nt羹ler g繹rd羹m. Elimdeki cihaz zaten en az 2-3 sene daha i g繹r羹r. Haz覺r servisten yeni deiti, bir ay oldu san覺r覺m. Ama benim g繹r羹lerim biraz farkl覺. Bu hayata bir daha gelmeyeceim, dolay覺s覺yla ne seviyorsam almaya 癟al覺覺r覺m Muhtemelen inden getireceim ama bakal覺m g羹zel bi indirim yakalarsam T羹rkiyeden al覺r覺m gibi geliyor.

Kat覺l覺m
8 Eki 2011
Puanlar覺
113
襤phone 11 ensalam iphone olmu normal senaryolarda salam piskopat癟a yapilinca ki elmas olsa kirilir...

Kat覺l覺m
22 Haz 2016
Puanlar覺
113
lkede d羹zg羹n 癟al覺an bir tane oluum yok kafay覺 yiyeceim senin gibi operat繹r羹n 羹zerine 羹zerine atlayay覺m turkcell.
Mesaj otomatik birletirildi:

Superbox alan akl覺ma edeyim. Eksik belgene de edeyim.

st
stat counter