Sözlük Projemiz Açıldı! Desteklerinizi bekliyorum

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

umiteker

Asistan
Üye oldum belki ileride patlar diye. Yalnız bir şey soracağım. Küçük harf hayranlığı nedendir?
Teşekkür ederim ilerde çok iyi durumlarda olacaktır reklam çalışması için bütçe ayırdık büyüdüğünü göreceksiniz.

Bu arada yazar olarak onayladım başlık açabilirsiniz.

Küçük harf hayranlığı değilde sözlük kültüründen ötürü o şekilde yaptık.

Usain

Dekan
Yönetici
Mod. Adayı
Ekşi'de 2 yıl daha beklerken sizde yazayım. :) torpil için sağolun. 20 entry girin yazısı kaybolmuş. :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Edit: başlık açamadım. Sistem beni geri çaylak yapmış. Çok adil. :D
16 entry daha yazınca devam. :)

Son düzenleme:

umiteker

Asistan
Ekşi'de 2 yıl daha beklerken sizde yazayım. :) torpil için sağolun. 20 entry girin yazısı kaybolmuş. :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Edit: başlık açamadım. Sistem beni geri çaylak yapmış. Çok adil. :D
16 entry daha yazınca devam. :)
Şimdi kontrol edebilirmisiniz?

yusufozkan58

Asistan
Cidden artık piyasada adam akıllı sözlük yok.Umarım başarılı olur sonu ekşi gibi olmaz.

Byilmaz91

Üyecik
Güzel bir proje, umarım yardımımız dokunur. Ancak kullanıcı adlarında rakam kullanamıyoruz galiba?

koyluyuz

Üyecik
İsmi çok beğendim. Hemen üye oldum.Her yeni girişimi desteklemeyi severim.insanların başarısından mutlu oluyorum. Müsait olunca başlık açacağım. Yalnız hızlı büyümeyi sakın yönetimi zor bu işlerin :)
Başarılar Diliyorum

umiteker

Asistan
İsmi çok beğendim. Hemen üye oldum.Her yeni girişimi desteklemeyi severim.insanların başarısından mutlu oluyorum. Müsait olunca başlık açacağım. Yalnız hızlı büyümeyi sakın yönetimi zor bu işlerin :)
Başarılar Diliyorum
Değerli yorumlarınız ve destekleriniz için teşekkür ederim

sowngard

Üyecik
Yeni bi girişimde bulunmanız çok güzel. Site tasarımı ayrıca hoşuma gitti ancak yatay bi girişim olmuş. Tekel zaten 2 sözlüğün elinde buradan pay almanız oldukça zor. Umarım ilerideki planlarınız için güzel tecrübeler edinirsiniz.

umiteker

Asistan
Yeni bi girişimde bulunmanız çok güzel. Site tasarımı ayrıca hoşuma gitti ancak yatay bi girişim olmuş. Tekel zaten 2 sözlüğün elinde buradan pay almanız oldukça zor. Umarım ilerideki planlarınız için güzel tecrübeler edinirsiniz.
Teşekkür ederim destekleriniz için.

stat counter