Spigen hakkında düşünce ve önerilerinizi burada paylaşabilirsiniz!

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

SpigenTürkiye

Temsilci
Spigen Türkiye öncelikle iyi çalışmalar dilerim. 11 Ocak tarihinde websiteniz üzerinden Xiaomi Mi 8 Spigen Rugged Armor kılıf satın aldım. Geçen hafta görüştüğümde kılıfın daha Türkiye'ye gelmediği söylendi. Ürünler bu hafta içinde elinize ulaşıp müşterilerinize kargolanmaya başlayacak mı acaba? Bilgi verirseniz sevinirim.
Ayrıca geliştirdiğiniz teknolojiler sayesinde telefon kılıflarına ve ekran koruyucularına yeni bir bakış açısı getirdiniz. Ekran koruyucunuzu güvenle kullanıyorum. Spigen markası altında umarım Türkiye'de daha fazla ürün çeşitliliğine yer verirsiniz; biz kullanıcılar bu ürünleri deneyimleme fırsatı buluruz. İyi günler.
Merhaba,

Ön siparişle alınan ürünlerin kargo gönderimleri yapıldı, anlayışınız için teşekkür ederiz

Sizlerden gelen taleplere göre ürün çeşitliliğimizi arttırmaya devam edeceğiz, bizi tercih ettiğiniz için ayrıca teşekkür ederiz

İyi günler

Saru

Üyecik
merhaba,

cep telefonu dışında başka bir ürün için private label üretim yapabilir misiniz?

teşekkürler

SpigenTürkiye

Temsilci
merhaba,

cep telefonu dışında başka bir ürün için private label üretim yapabilir misiniz?

teşekkürler
Merhaba,

Farklı tarz ürünlerde üretim planlaması yapılıyor, Spigen Co. olarak Tquens ve Cyrill gibi alt markalarımız bulunmaktadır. Sizlerden gelen önerilere göre geliştirmeye devam edeceğiz

Saygılarımızla

powerranger

Üyecik
Merhaba,

Konu ile ilgili departmanımız thin fit serisi ürünün yakın zamanda stoklarımızda olacağını iletti

Bilgilerinize sunar,
İyi günler dileriz
Bir ay önce yakında stoklarımızda olacak dediğiniz ürün hala stoklarınızda yok. Siz insanların isteklerini ciddiye almamaya devam ederseniz yakında kimse sizden ürün almamaya başlayacak. Ben yurtdışından sipariş versem daha hızlı gelirdi ürün.

powerranger

Üyecik
Merhaba,

Konu ile ilgili departmanımız thin fit serisi ürünün yakın zamanda stoklarımızda olacağını iletti

Bilgilerinize sunar,
İyi günler dileriz
Yaklaşık bir ay önce stoklarımızda olacak dediğiniz ürün hala stoklarınızda yok. Siz insanların isteklerini ciddiye almamaya devam ederseniz yakında kimse sizden ürün almamaya başlayacak. Ben yurtdışından sipariş versem bu kadar sürede geçerdi elime.

SpigenTürkiye

Temsilci
Kardeşim bana da aynı şeyi söylediler ama hiçbir işlem yapmıyorlar. Burada her şeye tamam diyorlar ama iş yapmaya gelince yok.
Merhaba,

Daha önce ki yazışmalarda arkadaşlarında belirttiği ürünlerin tedariğini talepler doğrultusunda sağladık, ancak ilk yazdığımız yazıda belirttiğimiz gibi 2 yıldan önce üretilen cihazlarda ürün tedariği uzun sürebilmektedir.

Konunun hassasiyetini merkezimize ilettim, bu ay sonuna kadar stoklarımızda olabileceğini söylediler.

Ürün stoğumuzda olduğunda bilgi verebilmemiz için özel mesaj yolu ile e-posta adresinizi paylaşabilir misiniz?

Anlayışınız için teşekkür eder,
İyi günler dileriz.

Muhammet Tayyip

Üyecik
Kardeşim bana da aynı şeyi söylediler ama hiçbir işlem yapmıyorlar. Burada her şeye tamam diyorlar ama iş yapmaya gelince yok.
Ben şuan bakıyorum [email protected] adresine 26.09.2018 ve geçen ay 14.01.2019 tarihlerinde mail atıp sormuştum ürün stoklara gelecekmi diye.Her iki seferde

"Ürün stok bilgisi henüz tarafımıza bildirilmemiştir.
Ürünlerimizi www.spigen.com.tr adresimizden takip edebilirsiniz.
Talebiniz gerekli departmana bildirilecektir."

Şeklinde geri dönüş yapmışlardı. Şansımı bir de burda denemek istemiştim :)

Rykza

Üyecik
@SpigenTürkiye GLAS.tR EZ Fit Slim HD diye bir ürün çıkarmışsınız sadece apple ürünleri var samsung ürünleri içinde çıkacak mı ?

SpigenTürkiye

Temsilci
@SpigenTürkiye GLAS.tR EZ Fit Slim HD diye bir ürün çıkarmışsınız sadece apple ürünleri var samsung ürünleri içinde çıkacak mı ?
Merhaba,

Şu anda bize ulaşan bir bilgilendirme maalesef yok. Ama siz kullanıcılardan gelen talepleri değerlendiriyoruz.
Bu konu ile ilgili talebinize en yakın zamanda sonuç alacağımıza eminiz!

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder,
İyi günler dileriz

cagatayozsoy

Üyecik
İyi günler. Sitenizde yakın zamana kadar Huawei Mate 20 Lite için kılıf satışı vardı ama şu anda görünmüyor. Tekrar satışının başlama ihtimali var mı ? Varsa ne zaman olabilir ?

SpigenTürkiye

Temsilci
İyi günler. Sitenizde yakın zamana kadar Huawei Mate 20 Lite için kılıf satışı vardı ama şu anda görünmüyor. Tekrar satışının başlama ihtimali var mı ? Varsa ne zaman olabilir ?
Merhaba,

Tabi ki bu ay sonunda tüm satış kanallarımızda tekrardan satışta olacak!

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz!

SmtSvm

Üyecik
Merhaba.
İnternet sitenizde Samsung Galaxy M20 modeli için ekran koruyucu ve kılıf göremedim.
Bununla ilgili bir çalışmanız var mı?

akkurte

Üyecik
Merhabalar,2 sene önce hepsiburadadan spigen kuel ap12t telefon tutacağı aldım.üründen genel anlamda memnun kaldım. Ancak vantuz kısmındaki yapıştırıcı işlevini kaybetti,geçen ürün düştü torpidodan, yapıştırıcı silikon torpidoda kaldı.sökmek isterken kopup bölündü silikon yapıştırıcı.
Acaba bu yapıştırıcı silikonu nereden temin edebilirim?
Ürün boşuna çöpe gitmesin çünkü sadece vantuzun silikon yapıştırıcısı işlevini yitirdi.

coral

Üyecik
Merhaba

iPad Pro 3 için Spigen marka 068CS25647 stok numaralı kılıfın kalem koyma yeri varmıdır?

Saygılarımla

cnzdmr

Üyecik
Merhabalar,2 sene önce hepsiburadadan spigen kuel ap12t telefon tutacağı aldım.üründen genel anlamda memnun kaldım. Ancak vantuz kısmındaki yapıştırıcı işlevini kaybetti,geçen ürün düştü torpidodan, yapıştırıcı silikon torpidoda kaldı.sökmek isterken kopup bölündü silikon yapıştırıcı.
Acaba bu yapıştırıcı silikonu nereden temin edebilirim?
Ürün boşuna çöpe gitmesin çünkü sadece vantuzun silikon yapıştırıcısı işlevini yitirdi.
Aynı vantuz sorunu bende de var. Distribütör veya ana tedarikçi değil de sanki aracıymış gibi stokta yok , tedarik edilemiyor denilerek sundukları tek çözüm para iadesi. Ürünün şu anki fiyatıyla, satın alınan tarihteki fiyat arasında iki katı fiyat farkı varken para iadesinin çözüm olarak sunulması çok da müşteri memnuniyeti odaklı gelmedi. Aynı ürün birçok websitesinde şu an satışta ama satın alan kişi ürünle ilgili bir sıkıntı yaşadığında yenisi gönderilemeyecek demek ki. Sadece alın size para iadesi denilerek müşteri memnun olacak mı acaba? Bu yüzden burada söz konusu sadece ürün fiyat farkı değil, ürünün kullanılış amacıyla satış sonrası hizmetin ters orantılı olması. İstanbulda yaşadığım için iki haftadan uzun bir süredir aracımda çok lazım olan bu ürünü kullanamıyorum. Ben bu ürünü güvenli sürüş için alıp kullanamadıktan sonra para iadesi ne fayda? Koruma ve güvenlik amaçlı satılan bütün ürünlerin satış sonrası desteği hızlı bir şekilde sonuçlanmalı diye düşünüyorum. Birkaç senedir vazgeçmediğim spigen, satış sonrası hüsrana uğrattı ve kafamdaki bütün o kalite imajı yerle bir oldu diyebilirim.
Evimde, aracımda toplam en az 10 tane spigen ürünü kullanıyorum, bir o kadar da çevremdeki insanlara aldırdım. Bu yaklaşımlarından sonra ne kendime alırım ne de çevremdeki insanlara tavsiye ederim. Ucuz olmasın, kaliteli olsun, daha fazla ücret ödeyerek memnun kalalım ve uzun vadede kullanalım amacıyla aldığımız ürün için, satış sonrası destekte sadece para iadesi çözümü sunulması hoş olmadı, yakışmadı. Bir daha spigen mi? Asla...

stat counter