Spigen hakkında düşünce ve önerilerinizi burada paylaşabilirsiniz!

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

SpigenTürkiye

Temsilci
Merhabalar. LG G7 ThinQ için Rugged Armor siparişi vermiştim dün. Salı günü teslim edilir mi? İstanbulda Alkent 2000 tarafındayım.
Merhaba,

Siparişiniz 16:30'a kadar verildiyse aynı gün kargoya teslim edilir. Dün resmi tatil olduğundan dolayı kargo çıkışları bugün gerçekleşecektir. Teslimat süresi kargo firmasının hızına göre değişim göstermektedir.

Bilgilerinize sunar,
İyi günler dileriz

Mhmmd006

Üyecik
Mi 9 se rugged Kılıfı ne zaman Türkiye de satışa çıkacak gelmeme şansı varmı ?
Spigen kılıfı yoksa telefonu satıcam çünkü :)

Son düzenleme:

Emre İnce

Üyecik
Merhabalar Samsung Galaxy A70 modeli için ne zaman kılıflar stoklarda yerini alır?? Bir de hangi model kılıflar gelecek bu konu hakkında bilgi verebilir misiniz? İyi çalışmalar.

SpigenTürkiye

Temsilci
Merhabalar Samsung Galaxy A70 modeli için ne zaman kılıflar stoklarda yerini alır?? Bir de hangi model kılıflar gelecek bu konu hakkında bilgi verebilir misiniz? İyi çalışmalar.
Merhaba,

Birkaç gün içerisinde Galaxy A70 stoklarımız yeniliyor olacak. Ürünlerimizi www.spigen.com.tr adresimizden takip edebilirsiniz.

Markamıza olan ilginiz için teşekkür ederiz.

big lebowski

Üyecik
Merhaba.

6.8.2019 tarihi itibariyle internet sitenizde LG G7 Thinq telefon kılıfları satışta görünmüyor.
Bu telefonun kılıflarını tekrardan satışa çıkarmayı düşünüyor musunuz? Düşünüyorsanız ne zaman? Yoksa başka nereden satın alabiliriz?

SPİGEN kalitesini deneyimledikten sonra başka telefon kılıfına elimiz gitmiyor da :)

sevgili spigen lütfen ürünleri indirime sokun 1 kulaklığa 150 tl veremem mesala 90 tl olsun büyük indirim mesalaspigen legato sport için konuşşuyorum cakmasını aldım

SpigenTürkiye

Temsilci
Merhaba.

6.8.2019 tarihi itibariyle internet sitenizde LG G7 Thinq telefon kılıfları satışta görünmüyor.
Bu telefonun kılıflarını tekrardan satışa çıkarmayı düşünüyor musunuz? Düşünüyorsanız ne zaman? Yoksa başka nereden satın alabiliriz?

SPİGEN kalitesini deneyimledikten sonra başka telefon kılıfına elimiz gitmiyor da :)
Merhaba,

Değerli yorumunuz ve markamıza olan güveniniz için teşekkür ederiz. LG G7 ThinQ kılıflar 1 ay içerisinde stoklarımızda olacak efendim.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder,
İyi günler dileriz.

SpigenTürkiye

Temsilci
sevgili spigen lütfen ürünleri indirime sokun 1 kulaklığa 150 tl veremem mesala 90 tl olsun büyük indirim mesalaspigen legato sport için konuşşuyorum cakmasını aldım
Merhaba,

Ürünlerimizde dönemsel olarak kampanyalar yapılmaktadır. Ürün ile ilgili indirim talebinizi departmanımıza iletiyorum. İndirimlerimiz ile ilgili duyurular için sosyal medya hesaplarımızı ve www.spigen.com.tr adresimizi takip ederek kampanyalarımızdan yararlanabilirsiniz.

Bilgilerinize sunar,
İyi günler dileriz.

UğurCanŞ.

Üyecik
Uzun zamandır alışveriş yaptığım kaliteli ürün sunan bir site.

Aksesuarlar kısmında kulaklık seçeneği altında yer alan AirPods Silikon Kulaklık Kılıfı 1. nesil için olanı, 2. nesil AirPods için olanı ne zaman gelecek ? Silikon değilde daha sert bir malzeme olsa daha iyi olurdu.

SpigenTürkiye

Temsilci
iPhone 8 Plus Kılıf, Spigen Air Skin Ultra İnce 4 Tarafı Tam Koruma isimli kılıfınızı aldım, 4-5 ay boyunca çok güzel kullandım. Kılıftan memnundum. Fakat kılıfı biraz daha kullanmaya devam edince, kılıf genişledi ve işlevini yitirdi.
Merhaba,

Yaşadığınız sorundan dolayı üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Konu ile ilgili size destek olmaktan memnuniyet duyarız; İletişim

Anlayışınız için teşekkür eder,
İyi günler dileriz.

SpigenTürkiye

Temsilci
Uzun zamandır alışveriş yaptığım kaliteli ürün sunan bir site.

Aksesuarlar kısmında kulaklık seçeneği altında yer alan AirPods Silikon Kulaklık Kılıfı 1. nesil için olanı, 2. nesil AirPods için olanı ne zaman gelecek ? Silikon değilde daha sert bir malzeme olsa daha iyi olurdu.
Merhaba,

Belirtmiş olduğunuz AirPods Silikon Kulaklık Kılıfımız 1.nesil ve 2.nesil birbirleri ile uyumludur efendim.

Bilgilerinize sunar,
İyi günler dileriz.

Kamersahin

Üyecik
Spigen Türkiye olarak bu başlık altında sorularınızı cevaplıyoruz.

Ayrıca bizim hakkımızda öneri ve geliştirmelerinizi de yine konumuz üzerinden yapabilir ve sizlere çok daha iyi hizmet sağlamamız noktasında bizlere yardımcı olabilirsiniz.

Ek olarak yine bu başlık altında sizlere güzel sürprizlerimiz de olacak.

Herkese merhabalar,

Yeni bir yarışma ile karşınızdayız! 3 kişiye kullandığı telefon modelleri için Spigen marka kılıf ediyoruz. Yarışmamız 11 Şubat tarihinde başlayıp 18 Şubat tarihinde sonlanacaktır!

Aşağıdaki linke tıklayarak yarışmaya katılabilirsiniz!

Katılım Linki

Bir hafta sürecek olan yarışmamızda, kazanan üç kişiye istedikleri Spigen kılıfını hediye edeceğiz! Tek şartımız, ürünlerin satışta olan ürünler olması. 11 Mart'ta başlayan yarışmamız tam 7 gün sürecek. 18 Mart 2019 tarihinde ise kazananları açıklayacağız!

Herkese bol şans!
Merhaba Samsung A50 telefon aldım ancak piyasada spigen marka arka kapak kılıfı bulamıyorum üretilmesini talep ediyorum.

stat counter