Spigen hakkında düşünce ve önerilerinizi burada paylaşabilirsiniz!

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 3)

Typhoon1907

Üyecik
Merhaba,
Samsung Note 9 kullanıcısıyım. Telefonuma Rugged Armor Black kılıf almak istiyorum. Şu an sitenizde satışta değil. Bu ürünü nasıl temin edebilirim? Ayrıca telefonumu araçta genellikle manyetik tutucu ile kullandığım için kılıfla birlikte spigen metal plaka da almak istiyorum. Fakat sitede tek olarak satışını göremedim. Bu konuda nasıl yardımcı olabilirsiniz.

Mkemal09

Üyecik
Merhaba,
Samsung S9 telefonum var. Spigenin S9 için cam ekran koruyucusu yok galiba birçok siteye baktım ama bulamadım yardımcı olur musunuz?

SpigenTürkiye

Temsilci
açta genellikle manyetik tutucu ile
Merhaba,
Samsung Note 9 kullanıcısıyım. Telefonuma Rugged Armor Black kılıf almak istiyorum. Şu an sitenizde satışta değil. Bu ürünü nasıl temin edebilirim? Ayrıca telefonumu araçta genellikle manyetik tutucu ile kullandığım için kılıfla birlikte spigen metal plaka da almak istiyorum. Fakat sitede tek olarak satışını göremedim. Bu konuda nasıl yardımcı olabilirsiniz.
Merhaba,

Belirtmiş olduğunuz ürünler yakında stoklarımızda olacak. Kılıfla beraber manyetik araç tutucular için metal aparatlarımızdan satın alabilirsiniz efendim. Ürünlerimizin tedarik süresi ortalama 25-30 günü bulabilmektedir.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder,
İyi günler dileriz.

Bisgar

Üyecik
Spigen Türkiye olarak bu başlık altında sorularınızı cevaplıyoruz.

Ayrıca bizim hakkımızda öneri ve geliştirmelerinizi de yine konumuz üzerinden yapabilir ve sizlere çok daha iyi hizmet sağlamamız noktasında bizlere yardımcı olabilirsiniz.

Ek olarak yine bu başlık altında sizlere güzel sürprizlerimiz de olacak.

Herkese merhabalar,

Yeni bir yarışma ile karşınızdayız! 3 kişiye kullandığı telefon modelleri için Spigen marka kılıf ediyoruz. Yarışmamız 11 Şubat tarihinde başlayıp 18 Şubat tarihinde sonlanacaktır!

Aşağıdaki linke tıklayarak yarışmaya katılabilirsiniz!

Katılım Linki

Bir hafta sürecek olan yarışmamızda, kazanan üç kişiye istedikleri Spigen kılıfını hediye edeceğiz! Tek şartımız, ürünlerin satışta olan ürünler olması. 11 Mart'ta başlayan yarışmamız tam 7 gün sürecek. 18 Mart 2019 tarihinde ise kazananları açıklayacağız!

Herkese bol şans!
Samsung galaxy a70 için hiçbir aksesuarınızın olmaması beni üzdü...

big lebowski

Üyecik
LG G7 kılıfları hala yok sitede. Ne zaman gelir? Özellikle Crystal Liquid şeffaf kılıf.

astegon

Profesör
spigen.com ile spigen.com.tr arasında ürün çeşitliliği açısından çok fark var.

En yakın zaman demek size göre 2-3 ay demek sanırım.

Teknolog91

Üyecik
Merhabalar. Anlaşmalı olduğunuz kargo firmasıyla pek uyumlu çalışamadığınızı düşünüyorum. Kargo takibi için 13 haneli numara istiyorlar ama sizin verdiğiniz numara 10 haneli. Verdiğiniz bilgileri onlara ilettiğimde ise böyle bir kargo kaydının bulunmadığını söylüyorlar. Yardımcı olursanız sevinirim.

SpigenTürkiye

Temsilci
Merhabalar. Anlaşmalı olduğunuz kargo firmasıyla pek uyumlu çalışamadığınızı düşünüyorum. Kargo takibi için 13 haneli numara istiyorlar ama sizin verdiğiniz numara 10 haneli. Verdiğiniz bilgileri onlara ilettiğimde ise böyle bir kargo kaydının bulunmadığını söylüyorlar. Yardımcı olursanız sevinirim.
Merhaba,

Tarafımıza özel mesaj yolu ile sipariş numaranız ve iletişim bilgilerinizi paylaşabilir misiniz? Kargo takip numaranızı iletelim efendim. Bizimle iletişime geçerek de takip numaranızı öğrenebilirsiniz.

Bilgilerinize sunar,
İyi günler dileriz.

big lebowski

Üyecik
Merhaba.

Spigen.com' daki LG G7 ThinQ Liquid Crystal ve LG G7 ThinQ Neo Hybrid (Satin Silver) kılıfları Spigen Türkiye sayfasında da görmek istiyoruz. Satışa koyun lütfen. Yurtiçi hiçbir alışveriş sitesinde bulamıyoruz.

Ekli dosyalar

SpigenTürkiye

Temsilci
Merhaba.

Spigen.com' daki LG G7 ThinQ Liquid Crystal ve LG G7 ThinQ Neo Hybrid (Satin Silver) kılıfları Spigen Türkiye sayfasında da görmek istiyoruz. Satışa koyun lütfen. Yurtiçi hiçbir alışveriş sitesinde bulamıyoruz.
Merhaba,

En yakın zamanda stoklarımız güncellenecektir.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder,
İyi günler dileriz.

sedatguler77

Üyecik
A 70 icin slim armor hala bekliyorum ne zaman gelecek spigen A 70 e hic urun cikartmiyor nedense

sedatguler77

Üyecik
Merhaba,
A70 icin ne slim armor ne rugged armor piyasada yok thin fit en begendigim modeliydi spigenin ama telefonuma alamiyorum A70 icin hic biri piyasada yok

stat counter