Steam'de En Fazla Oynadığın Oyun Hangisi? Kaç Saat?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

insanimsi

Profesör
Yasaklı
sistem cs:go dahi kaldırmıyor :D ama mount and blade warbandı bitirmiştim hem native hem de modlu şekilde siz düşünün artık kaç yüz bin saat. :D ve gta sa yı sanırım 5-6 kere bitirdim sizce oratalama kaç saat olmuştur?
Mesaj otomatik birleştirildi:

HD Grapihcs 4000 bile senin ekran kartına fark atıyor. xD
hiç sorma :D
en azından işlemci ram iyi gta oynatırdı lowda yok oynatmazsa :D

ichbinmirac

Üyecik
Ben basit bir insanım :p Tır sürem adam vuram 😄

1.146 saat tır mı sürdün :D

sistem cs:go dahi kaldırmıyor :D ama mount and blade warbandı bitirmiştim hem native hem de modlu şekilde siz düşünün artık kaç yüz bin saat. :D ve gta sa yı sanırım 5-6 kere bitirdim sizce oratalama kaç saat olmuştur?

HD Grapihcs 4000 bile senin ekran kartına fark atıyor. xD
benimde cs:go kaldırmıyo knk hatta Mount and Blade Warband'da kaldırmıyo. Bi ara indirmiştim ekran kartı yetmedi galiba her yer bembeyaz gözüküyordu. Bende 256MB ekran kartı 2GB Ram var bence haline şükret reis. Minecraft'ta bile kasıyor açıkçası sürünüyorum :D

RolePlay var tabiki hemde ne roller dönüyor oyunda kaliteli rol var denemelisin
arma 3 kaç tl?

okurbaba

Asistan

benimde cs:go kaldırmıyo knk hatta Mount and Blade Warband'da kaldırmıyo. Bi ara indirmiştim ekran kartı yetmedi galiba her yer bembeyaz gözüküyordu. Bende 256MB ekran kartı 2GB Ram var bence haline şükret reis. Minecraft'ta bile kasıyor açıkçası sürünüyorum :D

arma 3 kaç tl?

VECTORRR

Dekan
Yasaklı

arma 3 kaç tl?
Benimki GMA 3100 dünyanın en kötü ekran kartı önceden g6200 kullanıyordum 12 yııl sıkıntısız kullandım sonra da gma'ya kaldım gta sa süründüre süründüre açıyor :D kapalı mekanda ancak 30 fps.

ben minecraft açamıyorum ki. :D

Sansar667

Profesör
@ichbinmirac

Çoğunlukla offline oynadığım için sayaca eklenmiyor toplasan 3-4bin saat vardır :) Çeşitli yayınların podcastlerini dinlerken avrupa yollarında tır sürmek benim için büyük zevk :D

stat counter