Street Fighter'da Türk Karakter!

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Salt Okunur

Profesör
Super Street Fighter IV'ün satışa sunulmasına sayılı günler kala, yapımda yer alacak karakterler arasında Hakan adında bir Türkün olacağı ortaya çıktı! İşte Hakan'ın videosu!

27 Nisan'da PS3 ve X360 için raflarda yer bulacak olan Super Street Fighter IV'ün karakterleri arasında bir de Türk bulunacak! Yayınlanan karakter tanıtımları arasında ortaya çıkan Hakan, klasik bir yağlı güreşçi. Son derece güçlü olan Hakan, Zangief ile beraber oyunun da en iri karakteri konumunda. İşte Hakan için yayınlanan tanıtım videosu:

Super Street Fighter IV'te Bir Türk!

[SDNTV]http://trailers-ll.gametrailers.com/gt_vault/12123/t_supersf4_hakan.flv[/SDNTV]

:: Hakan karakteri hakkında düşüncelerinizi bizimle paylaşın?

Yazan: Aykut Göker
SDN - http://shiftdelete.net

NewFace

Üyecik
Sanırım bundan sonraki karakterim bu olucak :D ilgimi bayağı çekti :)

gokhango

Asistan
güzel yavaş yavaş oyunlarda türk karakterler görmeye başladık. geçende wii de punc out oyunda bir boksör eklemişler şimdi de street fighter . ama bi osmanlı tokatı göremedim video da iyi giderdi.

ZorhaK

Rektör
Hahah osmanlı tokadı hakikaten iyi fikir gökhango :)

Hatta vurmadan önce eline tükürüp üst dişleriyle alt dudağını ısırır çakardı bi tane:D

pcwolf

Dekan
Tvde bir haberde gördüm 30dk önce felan ama tam izlememiştim SFden bahsediyodu, bi karakter var diyodu tam izlemeden çıkmıştım dükkandan. Demekki Hakandan bahsediyormuş:)

Mai Nai

Merhaba Dünyalı!
Onursal Üye
Çokta şirinmiş :S Türkçe konuşuyordur inşallah giriş videolarında.

SwateR

Dekan
Bu Hakan her tarafı yakar,yıkar :)

Demedi demeyin :p

brskyk

Doçent
Yürübe hakanım kim tutar seni başımı dondürdü yakışır yeni fenomen hakan olacak:clap::clap: :clap:

stat counter