Şu Anda İzlediğiniz, İzlemeyi Düşündüğünüz, En Son İzlediğiniz Anime

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

epsilon06

Doçent
Zetsuen no Tempest

images (27).jpeg

Uzun zamandır izlediğim animeler içinde gerçekten kaliteli bir kurgusu olan shakespearedan yaptığı alıntılarla gerçekten etkileyici bir anime tavsiye ederim

epsilon06

Doçent
Mekakucity Actors

Ne desem bilemiyorum yani ilk kez bir animeyi tam çözemedim anlamak için beynim yandı ama %100 her şeyi çözdüm diyemem karışık anlaşılmaz anime sevenler için 12 bölümlük kısa bir anime

Sansar667

Profesör
Mekakucity Actors

Ne desem bilemiyorum yani ilk kez bir animeyi tam çözemedim anlamak için beynim yandı ama %100 her şeyi çözdüm diyemem karışık anlaşılmaz anime sevenler için 12 bölümlük kısa bir anime
Tam bir shaft animesi gerçekten . Bölüm sonlarındaki hikayeler ana hikayeye bağlanmakta , onları izlemediysen izlemeni tavsiye ederim.

Ekli dosyalar

epsilon06

Doçent
Tam bir shaft animesi gerçekten . Bölüm sonlarındaki hikayeler ana hikayeye bağlanmakta , onları izlemediysen izlemeni tavsiye ederim.
İzledim sonlardakileride teşekkürler aslında baya konu havada kaldı açığa kavuşmadı o yüzden anlam veremedim pek mangasına bakmadım belki orda devam ediyordur

epsilon06

Doçent
Sora yori mo tooi basho
unnamed (4).jpg

Çok tatlı enerjik bir animeydi hayalleri gerçekleştirmek için pes etmemek gerektiğini öğreten sevimli bir anime öneririm:)

dyedke

Üyecik
Sword Art Online nin filmini izleyen oldu mu ? Film anime serisinin öncesini mi sonrasını mı anlatıyor ?

dyedke

Üyecik
Sonrasını anlatıyor , şimdi üçüncü bir seri daha çıkacak o da filmin devamı şeklinde olacak diye tahmin ediyorum.
Filmi izledim mesajınız için teşekkür ederim :) . Bende film de yeni bir konunun temellerinin atıldığını düşünüyorum .Yeni konulara geçiş için kullanılmış, senaryonun fazla derin olmaması buna en büyük bir işaret .

epsilon06

Doçent
Gekkan shoujo nozaki kun:D

Tebrik ediyorum yazan çizen her kimse sanırım ilk kez gülüp eğlendiğim kapatmadan izlediğim bir absürt komedi animesi.Dengeyi çok iyi kurmuş eğlenerek izledim demek ki çok sapıtmadan da komedi yapılabiliyormuş benim gibi komedi türüyle aranız iyi değilse bir bakın derim romantizm yok kavga dövüş yok süper güçler yok bolca nozaki kun var :D

epsilon06

Doçent
En son izlediğim Akagami no shirayuki hime güzel romantik masalsı bir seriydi. Ama son zamanlarda en beğendiğim Hakuouki serisi oldu dram, tarih,sadakat, dostluk, sevgi ne ararsanız var

epsilon06

Doçent
Kaze ga Tsuyoku Fuiteiru
Güzele benziyor ama daha bitmemiş bölüm beklemek çok yorucu oluyor o yüzden tamamlanınca izlemek üzere ekledim listeme:)

En son claymore izledim duygular çizimler çok iyi değildi eski olduğundan sanırım ama bol aksiyonlu güzel bir seri izlemeyen varsa tavsiye ederim.

stat counter