Şu Anda İzlediğiniz, İzlemeyi Düşündüğünüz, En Son İzlediğiniz Anime

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

epsilon06

Doçent
Claymore un mangasını okuyun. Animesinin son 4 bölümü filler.
Manga okumak biraz sıkıyor ya kitap şeklinde elimde olsa neyse de böyle internette okumak hele daha zevksiz oluyor ama o son kısmıyla alakalı mangada olanları yazmışlardı okudum mangaya bağlı kalsalar daha güzel olurmuş :)

Usui Takumi

Profesör
Manga okumak biraz sıkıyor ya kitap şeklinde elimde olsa neyse de böyle internette okumak hele daha zevksiz oluyor ama o son kısmıyla alakalı mangada olanları yazmışlardı okudum mangaya bağlı kalsalar daha güzel olurmuş :)
ben hdoujinle indirip cd display ex ile okuyorum. Hdoujin o kadar güzel bir program ki linki şu şekilde atmanız bile yeterli oluyor. Türkçe manga sitelerini de destekliyor program ve günlük 25 adete kadar manga indirme hakkı veriyor free sürümde bile.

epsilon06

Doçent
Shirobako. Anime yapım süreciyle alakalı bir anime Bakumana benziyor konu olarak ama çizimden çok yapım kısmıyla alakalı eğlenceli güzel bir seri tavsiye ederim aksiyon macera sevenlere sıkıcı gelebilir ancak izlemeye değer.

epsilon06

Doçent
Kaze ga Tsuyoku Fuiteiru

Çok güzel bir spor animesi son zamanlarda izlediğim en etkili, anlamlı, eğlenceli animeydi diyebilirim tavsiye ederim herkese :)

epsilon06

Doçent
Shuumatsu nani shitemasu ka?
(Tam adı shuumatsu nani shitemasu ka isogashii desuka sukutte moratte ii desu ka)

İzlediğim en kaliteli dram romantizm animelerinden birisi.Tavsiye ederim kapak fotoğrafına bakıp aldanmayın ana karakter erkek kız olduğunu düşünüp izlemeyenler olmuş benim için fark etmiyor ama izlemek isteyenlere ufak bir detay:)

MrtAltg

Dekan
Onursal Üye
Enen no shouboutai
94e391c4-7ade-43ed-b825-b825c99369a6.jpg

Tokyo'da güneş çağının 198'nci yılında özel itfaiye ekipleri insanların kendiliğinden yanarak Infernolara dönüştüğü "Infernal” olarak adlandırılan durumla savaşmaktadır. Infernal ilk nesillerde sıradan yanma vakalarıyken ilerleyen nesiller insan formunu korurken alevleri kontrol edebilmeye başlamıştır. Ayağını istediği gibi ateşleyebilen Şeytan'ın Ayak İzi lakaplı Shinra Kusakabe karşılaştığı tüm Infernal olaylarını söndürmeye çalışmaktadır ve bu uğraşı sırasında diğer alev yönetenlerin oluşturduğu Özel İtfaiye Şirketi 8'e katılır. Infernal yaratan bir grubun ortaya çıkmasıyla, Shira 12 yıl önce ailesinin ölümüne neden olan gizemli yangının üzerindeki sır perdesini aralamaya başlar.

epsilon06

Doçent
images (7).jpeg

Kimi ni Todoke

Ara sıra romantizm animelerine de bakayım diyorum böyle güzel saf temiz aşkları anlatan serilerden birisi ben beğendim olaylar biraz yavaş hatta delirten cinsten ilerlesede eğlenceli komik bir anime:)

Şu anda Dororo izliyorum bitirmedim ancak tavsiye ederim konusu baya değişik ilgimi çekti bakalım neler olacak.

Sansar667

Profesör
Quanzhi Gaoshou 'nun 2.ci sezonu geliyormuş 4-5 gün içerisinde sevenlerine duyurulur.

Sao ,log horizon ve overlord gibi animelere benzemekle beraber '' oyun '' konusunu e sporcular ve e spor şirketleri üzerinden ele alması bu seriyi diğer serilerden ayıran noktası. Özellikle çizimlerinin kaliteli olması , yapımcı firmanın tencent olması ve çince seslendirmesi ile diğer animelerden farklı bir tat bırakmıştı. İzlemeyenlere şu 4-5 günde serinin ilk sezonunu izleyip günceli yakalamalarını tavsiye ederim.

MrtAltg

Dekan
Onursal Üye
Quanzhi Gaoshou 'nun 2.ci sezonu geliyormuş 4-5 gün içerisinde sevenlerine duyurulur.

Sao ,log horizon ve overlord gibi animelere benzemekle beraber '' oyun '' konusunu e sporcular ve e spor şirketleri üzerinden ele alması bu seriyi diğer serilerden ayıran noktası. Özellikle çizimlerinin kaliteli olması , yapımcı firmanın tencent olması ve çince seslendirmesi ile diğer animelerden farklı bir tat bırakmıştı. İzlemeyenlere şu 4-5 günde serinin ilk sezonunu izleyip günceli yakalamalarını tavsiye ederim.
Başladım bile ilgimi çekti

epsilon06

Doçent
top-2019-promised-neverland.jpg

Yakusoku No Neverland

12 bölümlük bir günde bitirilebilcek kadar akıcı merak uyandıran bir anime.Konusu biraz labirent filmini anımsattı bana ama gerçekten ters köşesi çok olan bir anime çok beğendim 2. Sezonu seneye gelcekmiş mecbur bekleyeceğiz:)

Webhead

Profesör
En iyi Anime Tavsiyeleri

Başlıktan da anlaşıldığı gibi Şu Anda İzlediğiniz, İzlemeyi Düşündüğünüz, En Son İzlediğiniz Anime yi yada eni anime filmini buraya yazabilirsiniz. Siftah Benden :cool:

Black Rock Shooter 8/10 Verdim.
Dr Stone ile The Rising of Shield Hero'yu bitirdim
Şuanda Mirai Nikki'ye başladım bakalım övdükleri kadar güzel mi ?
bu arada bu üçü arasından benim favorim The Rising of Shield Hero oldu

Sansar667

Profesör
Dr Stone ile The Rising of Shield Hero'yu bitirdim
Şuanda Mirai Nikki'ye başladım bakalım övdükleri kadar güzel mi ?
bu arada bu üçü arasından benim favorim The Rising of Shield Hero oldu
mirai nikki güzel , ilk bölümlerde güzel bağlıyor izleyiciyi ama ben son 2-3 bölümünü izlerken sıkıldığımı hatırlıyorum.

Yürüyen Şato da var tek bölümlük
Cidden en az 10 kere izledim
( O Da küçükken bilgisayarda seviyem olan sadece o olduğu için. )
Ama güzel yani tavsiye ederim

stat counter