Takım Arkadaşı Arıyorum - www.tozlumercek.com

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)


bFeeL

Üyecik
Katılım
17 Eki 2016
Mesajlar
1
Puanları
1
Konum
Ankara
Herkese merhaba.

www.tozlumercek.com adında yeni bir platform kurdum. Platformda tabi eksiklikler çok ama zamanla rayına oturacağından eminim. Başta fotoğraf ile alakalı olmak üzere video, drone yada çeşitli ekipman aksesuar ile ilgili bilgi yuvası olmasını arzuluyorum.

Ekonomik getirisi olan çeşitli projeler var elimde. Buradan bahsetmenin doğru olmadığını düşünüyorum. Fakat aslında en büyük sorunum ekip kurmak. Uyumasam, yemek yemesem, duş almasam, markete gitmesem, otobüse binmesem yada benzin doldurmasam... tüm 24 saat bana kalsa gene de yetmeyecek kadar büyük projelerim var. Bu nedenle de uzun soluklu çalışacak arkadaşlara ihtiyacım var.

Çoğumuz başka işlerle meşgul. Çoğumuz sevmediği işleri yapıyor. Ortak noktamız madem ki fotoğraf bence bunu kendi lehimize çevirebiliriz. Ankara'da olan arkadaşlarla buluşarak bu konuda konuşabiliriz. Yada farklı şehirde olup "işin ucundan ben de tutarım" diyen arkadaşlar varsa özel mesaj ile konuşabiliriz.

Yazmaktan hoşlanan vardır aramızda. Yada gezmekten hoşlanan. Evinde oturup fotoğraf çekmeyen ama sık sık ekipman değiştiren de vardır aramızda. Neden bu bize ekonomik katkı sağlayamasın ki? Çoğumuzun projeleri var, hayalleri var ama hayata geçmiyor. Fakat artık geçebilir. Gelin, konuşalım.

Konuyu yazılacak mesajlardan haber edilmek istediğimi işaretledim fakat hızlı iletişim için [email protected] 'dan benimle iletişime geçebilirsiniz.
 
Üst
stat counter