Tarayıcı üzerinden para kazanma haftada 200 dolar garanti [Ödeme kanıtlı]

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

darkwalker123

Üyecik
Merhaba, yeni bir Bitcoin kazanma sitesi buldum. Siz bekledikçe otomatikman kendisi oluyor.

Google gibi bir Browser inecek onu açtığınız zaman, facebook veya google hesabınızla kayıt olmanızı isteyecek. Onlarla kayıt olun. Daha sonra mining çubuğunu max a getirin.

Bilgisayarı her açtığınızda o tarayıcı da otomatik açılacak, tarayıcı olarak isterseniz onu da kullanabilirsiniz biraz daha yavaş sadece Google 'dan. Siz bişeyler yaparken o d arka planda çalışacaktır. 0.00001 btc olduğunda da çekebiliyorsunuz.
Kolay gelsin

Not: referans paylaştıkça mining hızınız artar.

Ödeme kanıtı;

<<Dkn nyz>>

KAYBETMEKTEN KORKTUĞUMUZ İÇİN YALNIZIZ
Yönetici
Mod. Adayı
Düzmece veya yasal olmayan bir olaysa paylaşmayın lütfen

darkwalker123

Üyecik
Site yasaldir ve gercekdir suandada 35 milyon kisi kullaniyo arastirirsaniz gorursunuz zaten bende odemelerimi duzenli olarak aliyorum kanitida var zaten indirip deneyebilirsiniz

<<Dkn nyz>>

KAYBETMEKTEN KORKTUĞUMUZ İÇİN YALNIZIZ
Yönetici
Mod. Adayı
2018 tarih yeni tarih yok mu

Yeşil Okçu

Profesör
Ödeme aldığınız tarih 2018. Bunun size ait olduğunun kanıtı yok. Sitenin resmiyeti yok. Sitenin pcnizde naptığının net bir şeyi yok.

ÆSir

Wake me up when september ends
Yönetici
Moderatör
Tarayıcınıza yükleyeceğiniz bu uygulamana size 0.0000001 bilmem ne btc verirken sizden neler alacak? Bunu açıklayabilir misiniz?

darkwalker123

Üyecik
Sizden hic bir sey almiycak aksine siz alicaksiniz guvenmeyenler indirmesin zorla bisey yaptirmiyoruz arastirin gorun

Salawdaha

Asistan
Kesinlikle asıl soru niye bize 0.00001 btc hiçbir şey almadan versinler ki neyse ne önemi var girelim ve onlar bize 0.00001 verirken kat ve katını elde etsin ben inandım yani.

stat counter