Tavsiye Ettiğiniz Firefox Eklentileri

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

TEGİN

Profesör
Firefox' ta Private Tab eklentisi vardı. Güzeldi ama yeni Firefox' la uyumlu değil maalesef.

Darktower

Üyecik
Nano Adblocker - Bu 🦊 Firefox (tr) eklentisini yükleyin -- Reklam engelleyici
Nano Defender - Bu 🦊 Firefox (tr) eklentisini yükleyin -- Reklam engelleyiciyi kapatın uyarısını kaldıran eklenti.
Poper Blocker: Popup blocker for FireFox - Bu 🦊 Firefox (tr) eklentisini yükleyin -- Açılır pencereleri engelleyen eklenti.
HTTPS Everywhere - Bu 🦊 Firefox (tr) eklentisini yükleyin -- Tüm tarayıcıya zorunlu HTTPS desteği sunuyor.
Dark Reader - Bu 🦊 Firefox (tr) eklentisini yükleyin -- Karanlık teması olmayan siteleri karanlık hale çeviriyor.

Son düzenleme:

The Undertaker

Doçent
AdGuard genel anlamda iyi mi dostlar? Hem Chrome hem de Mozilla'da kullanıyorum ama bana sanki siteler geç yükleniyor gibi geliyor. Ublock önerenlerde var ne düşünüyorsunuz?

insanimsi

Profesör
Yasaklı
AdGuard genel anlamda iyi mi dostlar? Hem Chrome hem de Mozilla'da kullanıyorum ama bana sanki siteler geç yükleniyor gibi geliyor. Ublock önerenlerde var ne düşünüyorsunuz?
ben bir sıkıntı çekmiyorum geç yüklenme hissetmedim :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

yeni ve mükemmel bir eklenti buldum
tabbliss eklentisi
giriş ekranınızı çok daha güzel bir hale getiriyor açıkçası çok beğendim

Son düzenleme:

The Undertaker

Doçent

tabbliss eklentisi
Güzelmiş iyi akşamlar falan diyor saat yazıyor sevdim :) Hocam Firefox'ta sitelerde gezerken kaydırma hızı çok yavaş onu nasıl hızlandırabilirim acaba? about:config üzerinden 1-2 değer değiştirince hızlanıyordu yardımcı olurmusunuz? Bir de hocam Firefox ile youtube de film yada video izlerken çok kasma oluyor bu neden olur acaba aynı videoları Chrome ile açıyorum zerre kasmıyor akıcı oynatıyor.

insanimsi

Profesör
Yasaklı
Güzelmiş iyi akşamlar falan diyor saat yazıyor sevdim :) Hocam Firefox'ta sitelerde gezerken kaydırma hızı çok yavaş onu nasıl hızlandırabilirim acaba? about:config üzerinden 1-2 değer değiştirince hızlanıyordu yardımcı olurmusunuz? Bir de hocam Firefox ile youtube de film yada video izlerken çok kasma oluyor bu neden olur acaba aynı videoları Chrome ile açıyorum zerre kasmıyor akıcı oynatıyor.
hocam firefox hatalarını bir sizde gördüm hemen arayıp geliyorum :D

hocam kaydırma için bir çözüm bulamadım ama alternatifim var
denetim masasından fare ayarlarına girin oradan tekerlek yerine tıklayın ondan sonrası sizin keyfinize kalmış ister 10 yapın ister bir ama ben 6 yı kullanıyorum iyi oluyor :)

The Undertaker

Doçent
hocam firefox hatalarını bir sizde gördüm hemen arayıp geliyorum :D

hocam kaydırma için bir çözüm bulamadım ama alternatifim var
denetim masasından fare ayarlarına girin oradan tekerlek yerine tıklayın ondan sonrası sizin keyfinize kalmış ister 10 yapın ister bir ama ben 6 yı kullanıyorum iyi oluyor :)
Her program stabil çalışacak diye bir kaide yok.

VECTORRR

Dekan

tabbliss eklentisi
Hani sen pc'yi internete hiç bağlamıyordun? :D

insanimsi

Profesör
Yasaklı
bazı sitelerde 'adquard kullanıyorsunuz kapatın' yazısı var o nasıl engelleniyordu?
adgfuard eklentisinin ayarlar bölümünden (çark butonu) filtreler kısmına gir oradan da can sıkıcı ögelere tıkla
sonra Adblock Warning Removal List filtresine tıklamalısın

Darktower

Üyecik
@VECTORRR Adguard o uyarıları engelleyemiyor. Adguard ve varsa diğer reklam engelleyicileri kaldırın.
Aşağıdaki reklam engelleme ve reklam engelleyiciyi kapatın uyarısını kaldıran uzantıları kullanın.

VECTORRR

Dekan
@VECTORRR Adguard o uyarıları engelleyemiyor. Adguard ve varsa diğer reklam engelleyicileri kaldırın.
Aşağıdaki reklam engelleme ve reklam engelleyiciyi kapatın uyarısını kaldıran uzantıları kullanın.
Bunun chrome versiyonu var mı? sadece adquard ekli.

Darktower

Üyecik
Evet. Chrome içinde iki uzantı bulunuyor.
Bu uzantılar toplamda 80-100 bin MB arası bellek tüketiyor. Adguard tam aksine 150-200 bin arası bellek tüketiyor.

stat counter