Telefon uygulamalarında gösterilen reklamlardan nasıl kurtulabilirim?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Fatiyetim

Üyecik
Telefon uygulamalarında bir çok reklam var fakat bunlardan nasıl kurtulabileceğimi bilmiyorum. Yani oyuna giriyorsun reklam klavye kullanıyorsun direk reklama gidiyor. Telefon hep donuyor. Bunun için reklam engelleme uygulaması yok mu?

Jack1095

Doçent
Adblock var belki o işe yarıyordur.Kesin bilgisi olan varsa yazabilir mi?Çünkü insanı bu reklamlar bunaltıyor.

Death Mark

I have given a name to my pain, and it Batman
Onursal Üye
Adblock her türlü reklamı ortadan kaldırabiliyor. Yinede deneyin.

Mellinsane

Üyecik
uygulama kendisi koyuyorsa mümkün olmuyor ama admobdan verilen reklamları engeller

Administraktör

Foruma iz bırakmış olma dileğiyle...
Yönetici
Mod. Adayı
Adguard...

---- Mesajlar birleştirildi ----

eğer telefon rootluysa lucky patcher kullanılabilir ayrıca birçok işte kullanabilirsin yararlı program
O devir artık eskide kaldı başarı oranı çok düşük

Son düzenleme:

Scalh

Doçent
Bir host dosyası vardı Xda forumunda. Adı moaAB olması gerek. Her dilde her türlü reklamı engelliyor.

daimy2017

Üyecik
bildiğim kadarıyla bazı uygulamalarda bu mümkün değil. zaten uygulamayı indirirken bu reklamları kabul ediyorsunuz

zoha47

Üyecik
Bir akıllı telefon kullanırken bunu gördüğümüzde reklamlar çok sıkıcı. Bu problemimde cihazımda Lucky Patcher uygulamasını indiriyorum. Kurduktan sonra çeşitli uygulamalardan ve oyunlardan gelen tüm reklamları engelledim. Yani, bu uygulamayı reklamları engellemek veya kaldırmak için denemelisiniz...

cihaneken

Üyecik
Adguard bir nebze işe yarıyor fakat tam anlamı ile işe yaraması için cihazın root olması gerek. Yada ücretli bir reklam engelleme vpn hizmetide işe yaraya bilir.

stat counter