Telefondan silinen dosyaları geri getirme

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)


getherefast55

Üyecik
Katılım
6 Ara 2016
Mesajlar
12
Puanları
3
Konum
Amasya
Direk konuya girmek istiyorum çünkü bu benim için çok önemli. Whatsapp'ta bana gönderilmiş ama silinmiş ses kaydını geri getirmem lazım. Özellikle bir kaçı benim için çok önemli.Bir kaç program denedim ama olmadı. Recuva tarzıydı hepsi ama geri getirmedi. çoğunda telefonu bile okumadı programlar. C ve D yi görüyor Telefonu görmüyor. Sanırım mobil desteği yok çoğunun. Telefonda da bir sürü program denedim ama istemediğim kadar görüntü kurtardı. Benim istediğim Whatsapp taki ses dosyalarını geri getirmek. Hatta mesajları da getirebilsek süper olur. Lütfen bana yardım edin yardımlarınızı acil bekliyorum çünkü kendimi savunamıyorum o ses kayıtları veya mesajlar lazım bana. Telefonum lg v10 (root bulunmamakta)

Not : Whatsapptaki mesajlar yedekleniyormuş. "yedekle" butonuna tıkladığım için üzerine veri yazdı ve yedekleyemeden ortadan kayboldu mesajlar.
 

_FAUST_

Dekan
Katılım
17 Haz 2016
Mesajlar
6,449
Puanları
113
Konum
k.maraş
Youtube'a göz at orada yardımcı videolar olur,bu arada geçmiş olsun.
 

Bloother

Rektör
Katılım
29 Eki 2013
Mesajlar
10,956
Puanları
113
Konum
Antalya
Dosya yöneticisinde Whatsapp - Media klasörüne gir, orada Audio ve voice notes klasörleri var, onların içine bak.. Whatsapp sohbetlerinden silsen de, medya dosyaları telefon hafızasında kalır.
 

muratflash

Rektör
Katılım
9 Kas 2008
Mesajlar
13,815
Puanları
83
Whatsapp mesajları dosyalar falan telefon bi Google hesabına bağlıysa muhtemelen bağlıdır. Google drivde o mesajlar ve dosyalar yedekleniyor olması lazım. Google driv hesabına bi bak derim.
 
Üst
stat counter