Telefonun Hoparlöründen Ses Gelmiyor

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 5)

YEMEKTEYİZHASAN

Profesör
Arkadaşlar iki hafta önce telefonuma çay döküldü. Ama hiç bir sorun yoktu ta ki bugüne kadar.

Telefonla konuşurken(karşı taraftan ses gelmiyor) ve müzik açtığımda hoparlörden ses gelmiyor. (Ama mesaj ve bildirim sesi geliyor onu da anlayamadım.)

Bootloader açık ve rootlu. Bir sorun yaratır mı?

Benzer sorun yaşayan arkadaşlar bilgi verirlerse çok iyi olur.

Kadima

Rektör
*#*#7378423#*#* menüsüne girip donanımları bir test et. eğer donanımda sorun varsa yapabileceğin tek şey servise götürmek :)

BeratAdgzl

Asistan
Arkadaşlar iki hafta önce telefonuma çay döküldü. Ama hiç bir sorun yoktu ta ki bugüne kadar.

Telefonla konuşurken(karşı taraftan ses gelmiyor) ve müzik açtığımda hoparlörden ses gelmiyor. (Ama mesaj ve bildirim sesi geliyor onu da anlayamadım.)

Bootloader açık ve rootlu. Bir sorun yaratır mı?

Benzer sorun yaşayan arkadaşlar bilgi verirlerse çok iyi olur.

kardeş aynı şeybende oldu bana içecek dökülmedi fakat 40 tl gibi bir fiyata yaptırdımmm

serkan41

Üyecik
bende gigabayt g-smart 202 tel aldın aynı sorun ahizeden bikaç gün sonra karşı tarafın sesini duyamıyordum ugraşmadım hemen servisine yolladım 1 hafta oldu bakalım gelmesini bekliyorum.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:mad::mad: hiç birşey olmadı su falanda dokmedim neden ses cıkmıyor anlayamadım muzik açınca ses gelmiyor telefonum calınca ses gelmiyor mesaj bildirim hiç bir seyde sen yok ne yapabilirim :(

LittleMonster

Profesör
Pc companion a bağlayıp onar sonuç hala aynı ise servise vermeni öneririm

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim telefonum yere dustu şimdi ses gelmio napabilirim
acillll muzik dinliycem ama ses yokk
:helpsmilie:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
1gençler bu bi çözüm deil ama kulaklık kullanın o zaman ses gelio. bi süre idare edersiniz ama genede yaptırmakta fayda var.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya ben bu yazdığın kodu arama yerine yazdım hiç biişi olmadı
markası galaxy s4

ProRat`

Profesör
Numara sadece Sony'ler için geçerlidir sayın okur.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim telefon samsung 0168 ses çıkmıyo nasıl yapabilirim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
*#*#889988#*#* bu kodu arama tuşlarından girin . sonra yönetici menüsü geliyor . orda audio seçeneği var yan sayfada ordan sesi istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ya benimkine ne oldu öyle ole oldu yardım hiç sısey olmadı birden müzük dinlerken gitti

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya arkadaşslar benim telefonum samsung galaxy s4 ben şarkı dinliyordum sonra birden ses gitti telefondan ama kulaklığını takınca ses geliyor çıkardığında gelmiyor telefonun bataryasının çıkardım taktım olmadı telefonu yeniden başlattım olmadı ne yapıyım neolur söleyim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
telefonum nokia e 72 kulaklıktan ses geliyo ama hoparlörden tık ses yok format attırdım telefoncuya ses gelmişte 2 3 gün sonra geri gitti napabilirim acaba

stat counter