The Walking Dead Evrenine Bir Dizi Daha Ekleniyor

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)


Ufuk

majestic casual
Yönetici
Super Moderator
Katılım
12 Eyl 2009
Mesajlar
8,982
Puanları
113
Konum
Türkiye

The Walking Dead evreni gittikçe genişlemeye devam ediyor. Dokuz yıldır birçok dizi severin hayatında yer eden The Walking Dead’in ikinci spin-off serisi için AMC kanalından onay çıktı.

Robert Kirkman’ın aynı adlı çizgi romanından uyarlanan The Walking Dead, 2010 yılında başlamış ve dünya çapında büyük bir hayran kitlesi elde etmişti. Ardından 2015 yılında dizinin ilk spin-off serisi Fear The Walking Dead yayınlanmaya başlamıştı. 2018 kasım ayında ise diziden ayrılan Rick Grimes (Andrew Lincoln) karakterinin bir TWD film üçlemesiyle geri döneceği açıklandı. Ve gittikçe genişleyen bu TWD evrenine bir yeni dizi daha eklenmiş oldu.

Scott M. Gimple ve Matt Negrete tarafından yaratılan yeni spin-off serisinde hikâye bu defa iki genç kadın kahramanın üzerinden ilerleyerek zombilerle çevrili dünyanın genç jenerasyonuna odaklanacak. İlk sezonu 10 bölüm olarak planlanan dizinin çekimleri ise yaz aylarında Virginia’da başlıyor. Herhangi bir aksilik olmazsa 2020 yılında bu üçüncü TWDdizimizi izleme fırsatı bulacağız. Henüz ne ismi ne de oyuncuları belli olan diziye TWD veya Fear The Walking Dead’den karakterler dahil olacak mı, bu da büyük bir merak konusu diyebiliriz.

Kaynak
 

Death Mark

I have given a name to my pain, and it Batman
Onursal Üye
Katılım
16 Ocak 2017
Mesajlar
26,487
Puanları
113
Rick Grimes'in gittiği yerle ve geri dönüşüyle ilgili sahneler eklenmeli bir sonraki sezona yoksa dizi çok büyük aktiflik kaybetmeye devam edecek.
Bu tür dizilerde hayatta kalanların bir yere sabit yerleşipte diğer grupların yerlerine saldırması veya onların alanları sürekli olarak savaş açılmasının konu edilmesi çok sıkıyor. Asıl amaç enfeksiyondan kaçınmaya çalışılması ve daha büyük topluluklarla kurtuluş yolu aranması. İşte bu tür dizileri esas heyecanlı ve etkileyici yapan şeyde bu, sonraki bölümlerinin bağımsız olması.
 
Üst
stat counter