Tivibu beğenilmeyen paket sorunu

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)


Le-QuAy

Üyecik
Katılım
17 Eyl 2017
Mesajlar
49
Puanları
8
Konum
İzmir
Arkadaşlar merhaba.Bizim türktelekomla sözleşmemiz 1 hafta kadar önce bitti.Ailemle tivibuya geçmeye karar verdik.Fakat araştırmadan paket alarak büyük 1 hata yaptık.Tivibu kurulduğunda baktığımda neredeyse hiçbir değişiklik olmadığını gördüm.Sözleşmeden ve internetten araştırdığım kadarıyla giriş pakedi yaptırdığımızı anladım.Birsüre daha araştırdım ve sinema pakedini gördüm.Fakat nasıl olacağını bilemediğim için buraya geldim.Sorularım şunlar paket değişirmi(daha 1 2 günlük paket) değişirse ek ücret ödenirmi ödenirse ne kadar ödenir.Bilen arkadaşlar detaylıca anlatırsanız sevinirim.Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.
 

Le-QuAy

Üyecik
Katılım
17 Eyl 2017
Mesajlar
49
Puanları
8
Konum
İzmir
Ona birsey diyemem işte şu anki paket anlaşmanıza bağlı birazda
Tamamdır evdekilerle konuşacağım pakedi yükseltmemiz konusunda tivibuyu ilk defa kullandığımız için bu konuları pek bilmiyoruzda biz.Cevapların için teşekkürler.
 
Katılım
26 Eyl 2017
Mesajlar
736
Puanları
63
Konum
Istanbul
Türk Telekom'da çalışıyorum. Türk Telekomda 1 tane faturalı hattın varsa veya faturalı hat kullanan tanıdığın varsa aylık 12 TL'ye alabilirsin. O numara sana referans oluyor. Süper paket alıyorsunuz. Süper pakette hepsi var. Spordan filme, belgeselden diziye, Uefa şampiyonlar ligi ve avrupa liginin yanı sıra hollanda, italya, rusya, portekiz ligi hepsini izliyorsunuz ama eğer tanıdık yoksa türk telekom faturalı hat kullanan ilk yıl 29 TL diğer yıl 39 TL aklında soru varsa sorabilirsin 24 ay taahhütlü bu arada.
 
Üst
stat counter