Tivibu kullananlar memnun mu?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

gmerkal

Üyecik
Bandırmada oturuyorum ve yakın bir zamanda tivibu altyapısı geldi. Şuanda merkezi digiturk yayını yapılıyor bizde. Ama görüntü kalitesi çok iyi değil. Tivibu çok cazip geliyor, kullananlardan yorumlarını bekliyorum. Kanalları iyi mi, filmleri iyi mi? bir de internet üzerinden yayın yapması problemlere yol açıyor mu acaba?

orcnd

Dekan
kanalları kullanıyorum herhangi bir sorunla karşılaşmadım. ancak görüntü kalitesinden çok memnun değilim. normal uydu yayınından daha kötü kalitesi.

fakat geri sarma özelliği nedeniyle çok büyük zaman kazandırıyor bana. sevdiğim diziyi 1 saat geç izliyorum kazandığım zamandada reklamlarda ileri sarabiliyorum. ,
böylece hiç reklamsız dizi izleyebiliyorum. bence sırf bu sebepten bile alınır.

221BSHERLOCK

Dekan
Görüntü kalitesi, Standart Definition alıcıların bile görüntüsünün yanından geçemez kötü yani. Hattın çok sağlam değilse internet kopması olduğu an yayın da gider. Durdurma, ileri sarma gibi özellikleri var. Programın kullanımı vasat.

AndroidBoy

Üyecik
TTNET bize 2 ay bedava veriyoruz diye tivibu kurdu yalnız HD yayın kalitesi ile uydudaki HD yayın kalitesi arasaında büyük fark var kesinlikle uydudaki kaliteyi yakalamıyor.Ayrıca arada bazen görüntüdede donmalar oluyor şuan için tivibu çok erken bence

virüsüm

Üyecik
takılmaktan kanallar izlenmiyorki . para verip almaya değmez. üç kağıtcı ttnet ilk önce bizden aldığı paraların hizmetini versin .8 mbit deyip millete 3 5 mbit itelemesini biliyor. neyse konuşmayayım .

engerex

Dekan
16Mbit bağlantı ile 14Mbit sağlanıken ve AKK uygulanmamışken.....
Görüntü kalitesi tüplü tvde iyi görünüyor. Hatta normal yayınla ayır edilmiyor.
Yayında takılmalar oluyor. Uyduda yağmurlu havada olan gibi. [video=youtube_share;GISvDllj-z0]http://youtu.be/GISvDllj-z0[/video]
Menüde dolaşırken bile takılmalar oluyor. Kumanda da basıyorsun ilerlemiyor, bir anda ilerliyor, onda da istediğin yeri geçmiş.

engerex

Dekan
--- Bir kanalı çok izlersen sistem kilitleniyor. Fişi çekmek zorunda kalıyorsun.

MrtAltg

Dekan
Onursal Üye
bende ne görüntüde sıkıntı oluyor nede takılma dedikleri kadarda görüntü kalitesinde bozukluk yok

K

Kayıtsız Üye

SDN Okuru
Herhangi bir sorun yok Herkese tavsiye ederim 3 aydır kullanıyorum bir gun dahi kesiklik olmadı görüntüde herhangi bir bozukluk kesinlikle yok

K

Kayıtsız Üye

SDN Okuru
ben sadece bilgisayarda izliyorsum. diğer türlü yani decoderini almanızı tavsiye etmem. ben kurulduktan 2 gün sonra iade ettim.

K

Kayıtsız Üye

SDN Okuru
Arkadaşlar Nisan 2012Arkadaşlar Nisan 2012 den itibaren tivibu ev abonesiyim. Görüntü kalitesi çok iyi. Kopma ve donma kesinlikle olmuyor, Teşekkürler Ttnet den itibaren tivibu ev abonesiyim. Görüntü kalitesi çok iyi. Kopma ve donma kesinlikle olmuyor, Teşekkürler Ttnet

thepolice2

Doçent
Tivibu güzel ama geliştirilmesi gereken bir sistem. İnternet altyapılı olduğu için bir kanala fazla yüklenme olduğunda bazen kanal açılmayabiliyor. Tivibu evi bizzat kullanmadım ama kullanan arkadaşlarım var. Tivibu Web kullanıyorum. Çok yüksek görüntü kalitesi yok ama genel olarak iyi bir sistem. Film izlemeyi seven birisiysen Tivibu Web üzerinde SinemaTV kanalları 7.5 TL ye satılıyor. Ayda 700 e yakın film yayınlıyorlar.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende çok memnun değilim epey sorunlar var belki ileride daha iyi bir hal alabilir.

tambjk

Profesör
tivibu ev kötü bir tercih olacaktır, fiyatı çok makul, daha çok öğrenci evleri için :) görüntü kalitesi gerçekten diğer uydu platformlarına göre kötü.

tivibu cep ve web ise kullanışlı. çok kalite bekleme ama işini görür. her 2sini de kullanıyorum .

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Tivibu 2 aylık deneme süresinin sonuna geldim ve full maxi plus+sinema tv yı full kullanmaya karar verdim hatta daha hesaplı olması için Akıllı evim paketine geçtim.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Forumda arada TTNET'in adamlari olmasa TIVIBU'nun herhangi bir ovgu alacagi yok bence. Aynen katiliyorum son derece kotu kaliteli. Bunu demisken, KabloTV'nin Teledunya'si da son derece kisir ve bayik. Digiturk hem pahali hemde su anda canak anten takamadigimizdan alamiyoruz. Kisaca ya uydu anten takip digitale kosmak, ya da KabloTv'ye aynen devam..

stat counter