Tivibu kullananlar memnun mu?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben yeni tvbu kullanmaya başladim gercekten görüntü ses olsun mukenmel reklamdan hemde donmadan kurtuldum normal kanallar bile hd görünüm veriyo tavsiye ederim hekese eger yayininiz donuyorsa coklu internet kullanıcınız vardır cihazi nekadar kurcalarsan görüntü donar ve kötü olur

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben tıvıbu alalı 2 ay oldu bı sorun yok geyet güzel istediğin filmi seçip izliyosun memnunum kasmada yapmıyo oyle.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ti vi bu berbat ötesi berbat. kanalların yerini bile değiştiremiyorsun. böyle bir özelliği yok. kaydetme özelliği de yok. tekrar izle özelliği ise bütün programlar için geçerli değil.3 5 program oda seyrettiğin programlarsa. hizmet kalitesi sıfır. bir arıza 1 ay içinde yapılırsa şükret haline. müşteri hizmetleri ayrı bir problem. derdini anlamaktan aciz. donma sorunu da cabası. sinema kanallarına gelince aklı başında seyredeceğin 1 film bulan varsa helal olsun......

derya1978

Asistan
ücretsiz seç izle den türk filmlerini bile izleyemiyorum hiç mennun değilim seç izle kemal sunal filmlerini bile paket yükselteceğiz fazladan para demek saçmalık

Bilimzeka

Doçent
yalnızca 3 şehirde denenen bi kampanyadan aldım 39 liraya hem tivibu hem internet ilk 2-3 ay çok güzeldi zaten 1. Hd yayınlarıda kestiler sonra 2 ay boyunca tüm kanalları izliyorduk sonra birden kanalları kesmeye başladılar çoğu seç izle filmelerinide kestiler hatta bikeresinde 2 gün tüm filimler beleşti izledik izlemeden öncede müşteri temsilcisinden teyit ettirdik faturaya yansımıyacak diye faturaya yansıttılar şikayet ettik görüşmelere bakın dedik öyle bir görüşme yok dediler

Yani sonuç olarak 1-2 ay sonra paket yükseltmeni istiyo en yüksek paketten alırsan sorun olmaz

sp1r1va

Asistan
Öncelikle şunu bilmen gerekiyor ki kendi kendine paket değiştiriyor size gelen bildirim ise artık yeni bir pakete geçtiniz daha fazla ödeyeceksiniz

leonfrt

Doçent
Benim arkadaşta da vardı oda şikayetçiydi..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Kesinlikle tivibu dan memnun degiliz..hizmet kalitesi sifir..suanda ne telefonumuz calişiyor ne ineternet nede televizyon...zorla geliyorlar bizim işimiz değil turk telekomu arayin vs vs..biz 3 lu paket almişiz bizim muhatabimiz sizsiniz beni ilgilendirmiyor çözün sorunumuzu..kesinlikle tivibuya abone olmayin hizmet sifir herseyden mahrum kalisiniz bizim gibi..teknisyenleri cok kalitesiz,is bildiklerinden bile emin degilim..rezalet rezalet rezalet..kimse tivibu almasin ..

Promet

Asistan
Ben tivibunun bilgisayar üzerinden izleneni kullanıyorum henüz müşterilere verilmeden test aşamasındayken almıştım halen kullanıyorum herhangi bir problem yok. İlk zamanlarında geliştirilme aşamasındayken nadir de olsa takılmalar oluyordu ama şuan kesinlikle olmuyor. ayrıca 3 lü pakette olan veya farklı bir pakette evde televizyonda kullanılan iptv içinde eğer bağlantınız outdoor sistemde ise herhangi bir problem çıkmıyor ama santralden geliyorsa önceki yorumlardaki gibi problemlerle karşılaşılabilir.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Tivibu ev kullanıyorum tivibu ev maxi plus gerçekten dehşetle vahşet karişik
kalite o kadar güzelki 42 inc led tv de izlerken gerçekten süperdi
ama uydu yayınları kadar iyi olmasada büyük bir hayalin gerceklesmesi artik
uydular kalkıcak IPTV devri artik bnde hiçbir problem yok airtiesin cihazini kullanıyor

:) donma , yayinda donma ekrandaki ciziklikler kareler v.s bu tip problemler yok
8 mbps paketteyim ama 16 mbps ye sabitlediler :D snr ve hat zayiflamam cok iyi

tivibuda kanal gecislerinde kasma falan yasamiyorm .

muratflash

Rektör
Tivibu ev paketlerinde internet bağlantısına artık ihtiyaç yok diye biliyorum.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Çok güzel,hiç sorun yok hd kanal sayılarını da artırdılar

latifix

Asistan
takılmaktan kanallar izlenmiyorki . para verip almaya değmez. üç kağıtcı ttnet ilk önce bizden aldığı paraların hizmetini versin .8 mbit deyip millete 3 5 mbit itelemesini biliyor. neyse konuşmayayım .
aynen dostum 50 gb adil kullanımı 100 gb yaptım işten sonraki saatlerde 8mbiti 5mbite düşürüyorlar, önceden böyle bir şey yoktu, daha üst tarifelerde de aynı sorun var hatta daha fazlası . kısaca Ttnet'e ne kadar fazla verirsen seni o kadar kazıklıyor olay bu ...

Besonnen

Asistan
TVbu ilk zamanlarda güzeldi şimdi herşey yavaş yavaş cıvıklastırıyorlar hiç gerek duymuyorum bile internet ayagımın altında ne istiyorsam izliyorum yeter önceden tvbu mu vardı olmasada olur.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Biz iPad dem girmek istiyoruz ama silverlight diye bir şey yükleyin diyor ne yapmalıyız bunun Apple sürümü nedir?

muratflash

Rektör
Biz iPad dem girmek istiyoruz ama silverlight diye bir şey yükleyin diyor ne yapmalıyız bunun Apple sürümü nedir?
IPad ten izleyebvilmeniz için öncelikle tivibu cep üyeliğinizin olması gerekiyor. Bakın tivibu web değil ikisi ayrı üyelik gerektiriyor. Tivibu cep üyesi olmanız gerekiyor. Sonra Tablet üzerinden appStore a girip uygulamayı indirip yüklemeniz gerekiyor. Vede sonra giriş bilgilerinizle tablet üzerinden giriş yapacaksınız..

Eğer tivibu web maxı plus üyeliğiniz varsa tivibu cep bedava ttneti arayıp (4440375) tivibu cebi aktifleştirmeniz gerekiyor..

AppStore yazılımına buradan bakabilirsiniz.. En altta sağ tarafta.

http://www.tivibu.com.tr/tivibu-dunyasi.tvb#Tabcep

Nemre

Profesör
TTnet 3 ay Tivibu aboneliği hediye etti, açtırma zahmetine bile girmedim.Direk İptal.

Er-soy

Üyecik
Arkadaşlar merhaba bu iptv' yi yurt dışında kullanma imkanımız var mı?

stat counter