Tombala Programi: Super Tombala (Bingo) v1.0

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Super Tombala

Üyecik
Super Tombala (Bingo) v1.0

- Sinirsiz kupon olusturma secenegi ve oynatma
- Olusturulan tum kuponlari yazdirabilme secenegi
- Kupon Istatistikleri
- Gunluk, haftalik, aylik ve yillik kasa raporu
- Sinirsiz kullanici olusturma
- Kullanici yetkilendirme
- Onlarca farkli top ile oyun oynayabilme secenegi
- Uzaktan baglanti ile kupon satma secenegi
- Ikramiye tutarlarini belirleyebilme secenegi (1. ve 2. Cinko, ilk bes top, ilk x top, tulum ve tombala)
- Cinko, tombala, tulum ve ilk top istatistiklerini gorebilme.

İndirmek İçin Link

res.png

res-2.PNG

res-1.PNG

programimi denemeniz ve goruslerinizi benimle paylasmaniz mumkun mu ?

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

Samet UCA

C# and JS Developer
Güzel bir uygulamaya benziyor. Ancak uygulama kullanıcı adı ve şifre istiyor. Burada yada benioku dosyasında göremedim bu bilgileri. Giriş ekranından önce uygulamayı yönetici olarak başlatmama rağmen hata veriyor.

Super Tombala

Üyecik
Güzel bir uygulamaya benziyor. Ancak uygulama kullanıcı adı ve şifre istiyor. Burada yada benioku dosyasında göremedim bu bilgileri. Giriş ekranından önce uygulamayı yönetici olarak başlatmama rağmen hata veriyor.
Sayin Samet UCA;

denetim masasindan uygulamayi tamamen kaldirin, ayrica yine denetim masasi program ekle kaldirdan "microsoft access database engine 2016" adli uygulamayi bulup, kaldirin.

setup dosyasina sag tiklayip, yonetici olarak calistirin.

Super Tombala

Üyecik
Ya indirip bakıcam diyordum 80 MB nedir arkadaş ya? Böyle bir program en fazla 10 mb olmalı, sen boyutu küçült bişeyler yap.
Sayin beleşadam,

goruntude de paylastigim uzere uygulamanin boyutu takribi 3 mb 'tir.
80 mb olmasinin sebebi uygulamanin kullandigi veritabani dosyasina erisim icin gerekli olan motorun da kurulum paketi icinde yer almasindan dolayidir. Kurulum ile salt programi degil; ayni zamanda Microsoft Access Database Engine 2016 adli uygulamayi da bilgisayariniza yukluyoruz ki bu da listede ACE.exe olarak gorunmektedir.

İndirmek isterseniz adresi: Download Microsoft Access Database Engine 2016 Redistributable from Official Microsoft Download Center

klasor.PNG

stat counter