TRT HD ve TRT 1 HD Yeni Frekans

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

raxetul

Profesör
Topal Solucan Hiç yorma kendini, Linux Kaffeine ile adam gibi ayarlayabildim ancak dedim ancak sağolsunlar, Ubuntu'nun içindeki bug lar yüzünden Linux'te de tv izleyemez oldum...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaslar bende goldmaster 76700 uydu var hd yayınları ızleyemıyorum neresıne ne ayar yapmalı makıne hdmı cıkıslı

S

SDN Okuru

SDN Okuru
trt paket kanallar frekansini giriyorum fakat kanallar çıkmıyor. sizce sebep nedir?

kerem2018

Üyecik
Merhaba arkadaşlar,

Bütün ayarları yapmama rağmen hiçbir trt kanalını izleyemiyorum. Sinyal yok uyarısı alıyorum.
Çoğu kişi lnb ayarıyla ilgili dedi bazıları da frekans ayarları ile alakalı dedi. Neden olabilir sizce ?

Teşekkürler

pumperking

Profesör
Merhaba arkadaşlar,

Bütün ayarları yapmama rağmen hiçbir trt kanalını izleyemiyorum. Sinyal yok uyarısı alıyorum.
Çoğu kişi lnb ayarıyla ilgili dedi bazıları da frekans ayarları ile alakalı dedi. Neden olabilir sizce ?

Teşekkürler
sinyal kalitesi etkiliyor olabilir turksat 3a da sinyal seviyem düşüktü ama izleyebiliyordum frekanslar değişince izlenmemeye başladı.duvardan aldığım hat ek hattı.direk çatıdan gelene bağlattım sorun çözüldü.

belki de böyle bir problem vardır.fakat tavsiyem trt'nin çalıştığı bir uydu alıcıyı kabloya takıp denemeniz.

stat counter