Türk telekom rezilliği

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)


YuSuFTD

Üyecik
Katılım
29 Kas 2018
Mesajlar
4
Puanları
1
Biz yeni bir eve taşınmıştık bi 8 ay önce işte herşey tamam ev olmuş bitmiş işte son olarak eve internet alıcaktık ancak evimiz de altyapı olmadığını öğrendik. Bizde altyapı talebinde bulunduk ama binaya kablo çekilmesi tam 6 ay sürdü evet 6 ay boyunca kablonun çekilmesini bekledik devamı da var çekildikten sonra işte kutu takilicak daire içi isler var dendi tamam dedik sonra onu bekledik bi 1 ayda onlari bekledik işte geldiler kutuyu yaptilar her dairede işleri yaptilar ve her iş bittikten sonra son gelen adamlar bize sistemsel bir şey olduktan sonra en geç 1 haftaya açılacaktır dedi. 1 hafta gecti hattin acildigi yok 2 gecti yok 1 ay gecti YOK. Ve bi 10 gün daha geçmesine rağmen hala açıldıgı yok yani anliyacaniz o ki arkadaşlar bi internet için 8 aydir bekliyoruz ve bulundugumuz yer istanbul/beyoglu ve yil 2019 ve hala internet acilmasini bekliyoruz sabır ama nereye kadar.
 

marko_despair

Üyecik
Katılım
8 Nis 2019
Mesajlar
52
Puanları
8
saçmalık ya millet diğer ülkelerde evde 5g internete geçiyor bizim yaşadığımıza bak
 

KamtariR

Asistan
Katılım
2 Nis 2019
Mesajlar
394
Puanları
43
Konum
𐱅𐰇𐰼𐰜
Dostlar, başvurmakla olmuyor, olmuyor. Ben de Kocaeli'de yaşıyorum. Sıfır bir binadan daire aldım. 2 sene oldu, hala internet getiremedim eve.

Başvurmadığım yer kalmadı. Bölge müdürlüğü, genel müdürlük, TT Ceo'su da dahil olmak üzere...

2 senenin üstüne altyapıyı çektirdim, ama ne oldu tahmin edin? 😓 İnternet, hiç talebi olmayan farklı bir binaya verilmiş. Bir de pişkin pişkin gülerek "abi senin sayende internete kavuştular" diyor görevlileri.

-Peki bize ne zaman sağlayacaksınız?
-Abi bu yıl gelmez, sen mobil modem al.

Yıldım, bıktım, vazgeçtim.
 
Üst
stat counter