Turkcell - Avea - Vodafone Karşılaştırması !!! Okuyun ve Yorumlayın !!!

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Soickan

Üyecik
Turkcell den çok memnunum.

Arkadaşlar size tavsiyem kampanyaları çok takip edin.

Bakın şu an yararlandığım kolaylıklar neler;

100 Kontör yükledim ve;

- 60 dakika her yöne bedava konuşma hakkı
- NAR kampanyasından Turkcellilerle 100 kontör konuşma hakkı
- 20 Kontör konbara hediye kontörü
- KampusCell den kampuscell lilerle 10 dakikası 1 kontör fırsatı
- Gnctrkcll şifresini 1 ay boyunca kullanarak Sinemalarda 1 bilet alana 1 bilet bedava ve McDonalds dan bir menü alana bir menü bedava hakkı.
- Şu an 2 tane daha kampanya var ve kaçırmayın. 1 Ay boyunca Takımınız hakkında haberler ve maç skorları ve AYRICA 1 Ay boyunca Takımınızın Maç GOLLERİ ÜCRETSİZ olarak Cep Telefonunuza Geliyor. Ve ben kullanıyorum.

100 Kontörde bana kaldı. SMS atmak için kullanıyorum :)

Bakın diğer operatörlerin yaptıkları;

Vodafone

- Her yöne bir kontör kapmanyası 1 ay süre ile geçerli ve 200 kontör yüklerseniz 1 ay daha uzatılıyor.
- Şu an GEYİK muhabbetini bilmiyorum. bkalım nolacak :)

Avea

- Tarifeler arası geçiş yapmak 50 kontör. (Bunu hangi operatör yapıyor allah aşkına)
- MSN Messenger ı Türkiyeye İLK Getiren AVEA DEĞİLDİR. Turkcell in sayfalarını inceleyin İLK GETİREN ve DAHA ÇOK TELEFON MODELİNİ DESTEKLEYEN şu an Turkcell dir. Reklamlara kanmayın.
- Ses kalitesini beğenmiyorum. Turkcell ile karşılaştırılamaz.
- Ayrıca AVEA kullandığım telefon Nokia 2100 dır. Ama 9134 numarasından gereksiz yere günde 2-3 kere MMS yada başka bir şey gönderiliyor. Benim telefonum desteklemiyor. Nasıl oluyorda AVEA bunu tanıyamıyor.

Unutmadan AVEA nın tek beğendiğim tarafı 39 kontöre 500 SMS veya 5000 SMS kampanyasıdır.

Şunu unutmayın. İletişim kurmak gereklidir ama bunu abartmak için gereksiz kampanyalar yapmak çok gereksizdir.

Soickan

Üyecik
Ayrıca,

AVEA şu an Takımınızın Her Golüne 3 Kontör Hediye kampanyasınada aldanmayın.

Haftalık olarak 12 Kontör sizden kesiliyor. Takımınız en az 4 gol atması lazımki o haftayı bedavaya getirebilesiniz.

Aylık 48 Kontöre takım haberi almak isteyen kaç kişi var acaba :)

Hadi takımınız 1-2 gol ortalaması ile oynuyor diyelim o zaman 24-30 kontör civarına abone olmuş oluyorsunuz.

Dikkatli olun :)

Şu an AVEA nın yeni kampanyası hoşuma gitti.

Arandıkça Kazan kampanyası. Diğer operatörlerden arandığınız her 20 dakika için 20 kontör veriliyor. Bu bir nevi eski Telsim in ücretlendirmesinin 4 katı olarak yuvarlanmış hali :)

NOT: Kampanya sürekli değil. 31 Aralık 2008 e kadar...

pesimist

Rektör
Onursal Üye
Avea sapıttı şu sıralar. Vodafone aldım bir de.. İyi gibi ya bakıcaz artık.

trlizard

Üyecik
merhaba,
turkcell 100 kontör yükleyenlere 60 dakika her yöne bedava konuşma hakkını hangi tarifede veriyor.

SeRCaN

Asistan
t.cell 10 tane kampanyayı aynı anda yapıyo sıkı takip ederseniz en ucuzu...

Soickan

Üyecik
trlizard dedi ki:
merhaba,
turkcell 100 kontör yükleyenlere 60 dakika her yöne bedava konuşma hakkını hangi tarifede veriyor.
Kasm ayında GNCTRKCLL sitesinde 300.000 kişiye yapılan kısıtlı sayıda olan bir kampanyadır.

6 aylık bir sürede geçerlidir. Yani 100 kontör yüklediğin ay için sana 60 dakika her yöne bedava konuşma hakkı verilmektedir.

Şu an ben nisan 25 inde 100 kontör yükleyince son ay kampanyası bitmiş olacak. Yani kampanya sonuna geldik.

Dediğim gibi kampanyaları sıksık takip edin kazanan siz olacaksınız.

Ayrıca, AVEA şöyle bir kıyak geçti. Söylemeden geçmeyim.

Ben AVEA hattını kullanırım diye geçen 2 sene önce almıştım ancak kullanmıyorum diye kenarda duruyordu. 3 aylık süre geçti ve hat iptaline 1.5 ay kala telefonuma takayım en azından aranırım diye köşede kullanmadığım telefonu 7/24 açık tutarak kullanayım dedim.

4 gün sonra mesaj geldi (Ocak 2008) 31 Ocak 2008 e kadar kontör yükleyin 250 kontör her yöne kullanabileceğiniz hediye kontör verelim dediler.

Gittim 50 kontör aldım ve yükledim. 250 kontör hediye verdi.

Herhangi bir yeri aramada ve mesaj göndermede öncelik olarak hediye kontör kullanıldı ve hattımdan kontör düşmedi. Ama şimdi kalmadı tabi :)

Hattınızın kapanmaması için sunulan özel kampayalardan bir tanesi bu AVEA için.

Hattı benim gibi kapanmaya yakın olanlar için ufak bir sırrım olsun.

Ayrıca, Turkcell şu an buna benzer bir kampanya yapmaktadır. Kontör yüklemeyen hattı kapanmaya yakın olanları söyleyin, hatırlatma yaptırsınlar. Kontör yüklerse o kişi hem siz hem kontör yükleyen arkadaşınız 500 SMS kazanıyor.

Bu kampanyalarıda dikkate alın ;)

Soickan

Üyecik
Turkcell Türk Telekomu Üzecek başlığına hitaben Turkcell sitesini dolaşıyordum.

Gnctrkcll 3 yaşın bastığını gördüm. Size önerim şu an Turkcell çok büyük sürprizler yapabilir.

Tavsiyem ;)

SeRCaN

Asistan
bnm kapalı hattım + sim bozulmuştu yeni sim çıkardım 8 lira sim kart parası + 17 lira kapalı hat açma parası isteyen + hattı 12 yaşındaki kardeşimin üstüne yapıp 25 lira devir parası istedi bilin bakalım hangi hat bu ? awea...
gittim 5 liraya yeni bi vodafone kntrlü hat aldım awea dan ve saçmalıklarından bıktım... açık havada mesaj atamadım ben ya + en pahalısı...

Panculli

Profesör
Msj çekmek için avea konuşmak için turkcell çok güzel oluyor.

hakanarin

Asistan
Kalıcı tarifelerde Avea, geçici tarifeler ve kampanyalarda Turkcell, Şişirme ve uydurma kampanyalarda Vodafone. :)

asi_53

Asistan
türkcell kullanıyorum ama tam kazık ALLAH tan kampus varda biraz rahatlıyoruz ;D

stat counter