Türkiye'nin en iyi psikoloğu kim?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

rohirrim

SDN Okuru
Meraba arkadaslar;
Bir psikologa gitmeyi dusunuyorum ama iyi bir psikolog arayışı içerisindeyim. :blush: Bana iyi bir psikolog önerisinde bulunabilecek var mı acaba burada. Yer İstanbul.
Teşekkürler...

kaberdey

Profesör
İstanbul'da gideceksen bence soruyu İstanbul'un en iyi psikoloğu diye değiştirmen lazım :)

xyunusx

Doçent
arkadaşım dök içini buraya biz yardımcı olalım hemde paran cebinde kalmış olur

rohirrim

SDN Okuru

yumluanarsist

Rektör
Derdin ilaçsa hiç kasma, git bir sağlık ocağına, Lustral yazabiliyor bazı doktorlar. 1-2 ay kullan ve bana gelip söv sonra. Hiçbir şeyciğin kalmayacak.

volkanos

Profesör
yeşil ve kırmızı reçeteli ilaçların dışındaki tüm antidepresif ilaçları reçetesiz ücretle eczaneden alabilirsin lustralı yazdırmana gerek yok 20 lira civarı bir fiyatı var.

jonjon

Profesör
Ezbere ilaç kullanma yan etki+bağımlılık yapabilir git görün uzman yazsın ne yazacaksa .. ayrıca bişeyleri , sıkıntılarını birisine bilhassa yabancı birisine anlatmak iyi geliyor insanlara ..

mei

Profesör
Gülşah Beştav
Bağdat Caddesi No: 467 Doğsan Apartmanı Kat: 2 Daire: 7 Suadiye / İstanbul
Telefon: 0(216) 362 49 41

saolbakalım

Asistan
akunatön nörolon diyazem (okunuşları böyleydi herhalde ) :) üçünü karıştır vur damardan :D

Mai Nai

Merhaba Dünyalı!
Onursal Üye
Bir arkadaşım lanet olası bi hapın bağımlısı.Bir gün içmezse kafasını toplayamıyor, ne yaptığını bilmiyor kendinde olmuyor.İlaçtan önce diyalogla çözmeye bak.
Sorununu çözemezsen psikiyatri servisi sonraki çaren olsun.Oldukça uzun bi zaman önce bende bi iki ilaç kullanmıştım,yanlış anlama yüzünden biraz fazla kullandım diye sinirsel sistemim kötü etkilenmişti.

murat250

Doçent
Kardeşim doktora gitmeden sakın böyle ilaçlar kullanma. Ben eczanede çalışıyorum. Bu tür ilaçlar bir kutu kullanılarak sorunu çözmeye yetmez. Hepsi antidepresan diye geçer, ama işlevleri farklıdır. Doktor tavsiyesiyle belli bir süre kullanılmalı. Önce psikoloğa gitmelisin. Eğer olmazsa o seni psikiyatriye yönlendirecektir. Tavsiye edebileceğim biri yok malesef.

El Padrino

Dekan
Onursal Üye
Aramızdan istediğin birine dök içini.Psikolog falan yalan.

muratflash

Rektör
Evet benim şahsi görüşümde piskiyatriyle ilgili ilaçlardan uzak durman yönünde çünkü birincisi bu tip ilaçlar direk sinir sistemini etkiler yani normal günlük hayatta yaptığın işleri filan yapamaz olursun... İkinciside yüksek oranda bağımlılık yapar...

Ama kaygı endişe gibi şeyler veya panik atak filan varsa her doktorun vereceği ilaç şudur....

Ama şunuda söyliyim zanax uyuşturucudan farksızdır...

stat counter