Türkiyenin En Sık Ziyaret Edilen Forum Siteleri

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

|SeYYaH|

Rektör
SDN hakkında acı bir gerçek varsa oda belli bir saatten sonra forumda neredeyse kimsenin bulunmaması.
çok geç saatlerde ama... o sıralarda bile yurt dışından falan tek tük katılımcı olabiliyor.
e biraz da insanlar dinlensin yahu!:laugh:

Muvahhid

Doçent
SDN güzel çünkü krallar belli ve genelde moderatörler hızlı müdahale ediyorlar bazen hata oluyor amma o kadar olur...

chip in eski tadı yok bence(tasarımı değişene kadarını biliyorum)lütfen acil yardım edin kaynıyor her yer.donanımhaberde kayboluyorum :)pcnet sanki daha alt kullanıcı kitlesine hitap ediyor gibihepsini çok incelemedim sadece basit izlenimlerim.
pcnet forumun belalısı dabbe şutlandı ondan biraz boş gibi chip için yapacak bişey yok dh forum içinde öyle sdn gayet iyi gidiyor o dabbe burda the-grudge idi şutlandı yani arızalar giderildi.

MAKBURN

Üyecik
Forumlar artık eskisi gibi ilgi çekmiyor. En iyiler tutunmayı başardı sadece...

turkeytv

Üyecik
Donanim haber mobil tasarimi mukemmel sdn bu konuda maalesef vasat

pcnet bitti sdn tek geçerim gerisi masal adamlar forum öldü diye ağlıyor sonra beni forumdan siliyorlar pcnet rahmetli oldu bunda the-grudge'un etkisi var ...

ENİGMA-1

Asistan
2009 un son ceyreginde tanıştım sdn ile bi süre takip ettikten sonra üye oldum hiç unutmam o zamanlar bi virüs sorunu vardı konu açmıştım bana dracula virüs temizleyicisini önermişlerdi gerçektende ise yaramıştı :-D

TURKER

Profesör
Ben çoğunu kullandım SDN hepsinden daha iyi bir arayüze ve ilgili üyelere sahip benim için en iyisi SDN.

stat counter