Türkiyenin En Sık Ziyaret Edilen Forum Siteleri

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 2, Ziyaretçi & Botlar: 0)

phoenix_

Doçent
forumlar bitti gözümde, ama yerini dolduracak bir şey de göremiyorum. lütfen acil yardım!!...

DarkJoueur

Asistan
R10.net'in birinci olması doğal. Sadece web sitesi olanların üye olabildiği bir site ve web sitesi sahipleri genelde Alexa ile site istatiklerini takip ederler. Hal böyle olunca liderlik kaçınılmaz.
Keşke her site sahibi üye olabilse. :huh:

sahanebaskan

Üyecik
ya aslında gelişmiş ülkelerde her işin kendine göre forumu ve bu forumları takip eden grupları açılmış durumda.. mesela sadece dış ticaretçilerin takıldığı forum var ingilizlerin ve binlerce kişi takip edebiliyor. biz de henüz teknoloji ile herkes tanışmadığından mıdır nedir süreç hala yavaş ilerliyor..

Halkulvad

Profesör
ikinciye donanım haber forum yazılmışta donanım haberde 2 tane konu açtım 15 gün oldu daa 1 allahın kulu cevaplamadı bence 2. sıraya shiftdelete.netin ismi yazılmalı foruma geldiğimden beri açtığım her konuya maşallah hemen cevaplar geldi çok iyi bir forumsunuz allah devamını getirsin

Eric Cartman

Profesör
ikinciye donanım haber forum yazılmışta donanım haberde 2 tane konu açtım 15 gün oldu daa 1 allahın kulu cevaplamadı bence 2. sıraya shiftdelete.netin ismi yazılmalı foruma geldiğimden beri açtığım her konuya maşallah hemen cevaplar geldi çok iyi bir forumsunuz allah devamını getirsin
Donanimhaber'de genelde makara konusu aç yorum dolar anında , işin düşünce zor .

Kenpachi

Profesör
Bence DH'nin en büyük sorunu;üyeler kendilerini çok üst görüyorlar ve de bu insanı deli ediyor...

Karargaht

Dekan
Bahsi geçen sitenin portalı gerçekten iyidir ancak forum sitesi kuru kalabalıktan öte değildir. Dünya kadar reklamı, imzası da cabası.

sakarboy

Asistan
Uydu , tv, ses görüntü teknolojileri agırlıklı hepsinden eski turkeyforum.com unutmayalım dh yokken burda takılırdık.
Kendine has bir reklamları hiç rahatsız etmeyen çok kaliteli bir forum

The Virus

Doçent
Chıp'in forumundan birşey çıkmaz fakat bazen yararlı makalelerini görüyor ve siteyi ziyaret ediyorum.
Donanım haber ve Forum TR'yi boş bir vaktimde engelli sitelerime eklemeyi düşünüyorum, adamlar reklam görmemek için para ödeyin diyor daha ne olsun...
Tahribat'ı merak ettim, birazdan bir bakayım.
SDN daha yeni bir site olmasına karşın hızla büyüyor, böyle sitelerin olduğu bir listenin 5. sırasında yer almak gurur verici bir başarıdır bence.
Sitenin böyle iyi yerlere gelmesinde emeği geçen herkesi kutluyorum.

Keylogger

Asistan
Shiftdelete,donanimhaber,chip bunlar alanında en iyileri. Yalnız chip'in forumu çok sakin.

sarı_kanarya

Asistan
Chıp'in forumundan birşey çıkmaz fakat bazen yararlı makalelerini görüyor ve siteyi ziyaret ediyorum.
Donanım haber ve Forum TR'yi boş bir vaktimde engelli sitelerime eklemeyi düşünüyorum, adamlar reklam görmemek için para ödeyin diyor daha ne olsun...
Tahribat'ı merak ettim, birazdan bir bakayım.
SDN daha yeni bir site olmasına karşın hızla büyüyor, böyle sitelerin olduğu bir listenin 5. sırasında yer almak gurur verici bir başarıdır bence.
Sitenin böyle iyi yerlere gelmesinde emeği geçen herkesi kutluyorum.
Tahribata üye olamadım davetiye sistemi varmış sen olabidinmi forumdaşım

tolga9009

Doçent
şu ana kadar gördüğüm en aktif forum (SDN forum) :lol:

stat counter