Türksat 4A Uydusuna Geçiş Yapıyoruz! - Türksat 4A Uydusuna Geçiş Tarihi

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

scorpion

Yasaklı
Yasaklı
Malesef avrupa icin izlemek daha da zor olacak..
Desene SD kanallari izlemeye devam edecegim. Bosuna gidip HD alici ve TV almisim..

Yabanci kanallarla toplasam 10 tane HD kanal cikmaz. Bir Youtube'da ise yariyor, o da olmasa tv'nin bir ise yarayacagi yok.

Karargaht

Dekan
Kalan D'ciler, vadi bu sezon orda olmasa kim izleyecek Allah aşkına :D HD var biliyorum ama tabiki "paralı". Doğandan ne beklenir. Ha yiğiti öldür hakkını yeme. Doğan holdingden çıkan en iyi ve kaliteli ürün "hepsiburada". Gerisi fasa fiso.

Karargaht

Dekan
STi işlemcili alın HD alıcıları. Biraz pahalı o alıcılar, en uygunu Neta 6400. Bi araştırın derim.

Lazzz

Rektör
Arkadaşlar ucuza hd alıcı alacağım diye dandik şeyler almayın kanal geçişleri yavaş ise kumanda kırmaya başlarsınız

tele dünya'da d hd turkcelltv+'a hd ve tele'nin öteki tele ile ilgisi yok bu sizin edepsiz düşüncelerinizde var...
uyduyu kaçırdılar,kaybettiler onu arıyorlar bulamazsalar 10 yıllık maaşları uçacak diye yusuf yusuf olmuş teknik ekib diyen uydu kayboldu unutun onu diyenler varmış...

Lazzz

Rektör
Bizde samsung dahili hd uydu alıcı var kanal geçişi çok hızlı mutfakta var harici hd alıcı bağlı 2 saniye bekliyoruz can sıkıcı bir durum 5 saniye gerçekten çok fazla Allah sabır versin :D
bizim arçelik teledünyada oda 3-5saniyede geçiş yapıyor kardeşime bu yavaş diyorum arçeliğin avukatından daha fazla savunuyor ama youtube'ta oturumu kapanınca tvnin 7 ceddini söver bu tvlerin hepsi mi yavaş?

Lazzz

Rektör
bizim arçelik teledünyada oda 3-5saniyede geçiş yapıyor kardeşime bu yavaş diyorum arçeliğin avukatından daha fazla savunuyor ama youtube'ta oturumu kapanınca tvnin 7 ceddini söver bu tvlerin hepsi mi yavaş?
Bizim o kadar durmuyor dahili uydu alicili tv çok hızlı değişiyor decoder bağlı olan tv 2 saniye filan aşırı yavaşlık yok bizde.

sithicus

Asistan
Kalan D'ciler, vadi bu sezon orda olmasa kim izleyecek Allah aşkına :D HD var biliyorum ama tabiki "paralı". Doğandan ne beklenir. Ha yiğiti öldür hakkını yeme. Doğan holdingden çıkan en iyi ve kaliteli ürün "hepsiburada". Gerisi fasa fiso.
yazlıkta tv8 izledim yüzüklerin efendisini kese kese 1 saate düşürmüşler. atvde bi erkekle kadın yakınlaşsın mıknatısın zıt kutbu gibi birbirini itiyor.kanal d kısmen etkilenmiş bu sansür dalgasından. tr de zaten film vs izlenmiyor artık anca tartışma programları kaliteli olanlardan(tarafsızı bulmak zor) bir de belgeseller için iyi olmuş. gerisi için internete devam.

MrSmoke

Dekan
Şimdi mi yapacaz bu ayarları yoksa o gece mi? Şimdi yaparsak önceki kanallar gider mi?

Lazzz

Rektör
Fiyatı 100-150 tl olan hd cihazlarda kanal geçişleri yavaş, sd görüntü kalitesinin pek iyi olmayacağı söyleniyor, sti işlemcili cihaz olarak bunu buldum ama fiyatı tuzlu biraz,

http://www.vatanbilgisayar.com/goldmaster-hd-1045-pvr--full-hd-dijital-uydu-alicisi-usb-hdmi--smart-tv-box.html
200-300 bunlara verne kadar dıgıtürk veya d-smart almak daha mantıklı gibime geliyor, digitürk ü bilmemde d-smart ta cihazda kullanıcıda kalıyordu şuan öylemi bilmiyorum.

What The Hell

Profesör
Dsmart HD kullanıyoruz zaten Kanal D HD dahil olmak üzere bir sürü kanalı izliyoruz. Benim sevindiğim nokta Fox,Star,Show HD olarak ücretsiz sunulacak sanırım. Daha önce Show,Fox digitürkte paralı sunuluyordu.

giskur11

Profesör
Ayarları şimdi yapsak çalışır mı 4a uydusu üniversiteye gittikten sonra birde ayar yapmak için geri dönmek istemiyorum.

stat counter