Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)


ÆSir

Dora
Yönetici
Moderatör
Katılım
26 Ocak 2018
Mesajlar
2,771
Puanları
113
Konum
Asgardia
Drone Fotoğraf Ödülleri; Gökyüzü fotoğrafçılığı konusunda dünya genelinde bilinen en iyi yarışma. Yarışmanın amacı elinizdeki drone ile çekebileceğiniz en güzel fotoğrafları ve videları elde edebilmek.

Yarışmaya dünyanın dört bir yanından katılım yapılabiliyorken birinciye Pangea Ödülü verilecek. Aynı zamanda ekim ve kasım ayında Siena'da düzenlenecek olan "Sky is the Limit" fotoğraf sergisinde diğer ödül alan fotoğraflar da sergilenecek.

Kötü haber ki maalesef Drone Awards için son katılım tarihi 2 Hazirandı. Bu dönemlerde birinciyi seçme aşaması geçilirken ödül tören tarihi 26 Ekim 2019 olarak seçilmiş.

Elbette en yüksek oylamayı alana "Drone Photographer of the Year 2019" yani 2019 yılının en iyi drone fotoğrafçısı unvanı verilecek. Ayrıca belirlenmiş farklı kategorilerde yine en iyi fotoğrafçıların çekimleri de "Sky is Limit Sinea" fotoğraf sergisinde sergilenecek.

Yarışma jürisinde global olarak bilinen Guo Jing, Chase Guttman, Luca Bracali yer alıyor.

Eğer elinizde bir drone varsa size de ilham verecek bir kaç çekimi de sizinle paylaşmak isterim.


Dört binden fazla katılımın olduğu bilinen Drone Awards 2019 galerisini Gallery 2019 – Drone Awards linkinden inceleyebilirsiniz.
 
Üst
stat counter