Ütü Tavsiyesi Olan Varsa İçeri Lütfen (Kullandığı Ütüyü Tavsiye Edecekler)

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Bloother

Rektör
Bizde Delonghi'nin su ısıtıcısı ve kliması var. Klimalar eskidi bayağı.

Lazzz

Rektör
delonghinin buhar kazanlı ütüsünü kullanıyoruz 3 senedir ve çok memnunuz. buhar kazanlının avantajı buharının neredeyse kesintisiz oluşu ve normal ütülerin hepsinde olan elbisenin üzerine kireç parçacıklarını dökmemesi. 300 350 liraya bulunur sanırım.
Hemen yanda Metro toptan market vardı baktım dddiğiniz markadan var da fiyatı 1000 küsür tl çok pahalı kaçtı hemen bıraktım.:)

neet

Guru
Onursal Üye
dostum beni yarın unutma ihtimaline karşı, etiketler isen sana bir kaç yönlendirme yaparım. :)
son on gündür ütü bakıyorum bende hanıma, limiti fazla çıkarmıştım.500-750 ₺ arası.
ama nerede ise tüm segmentlerin deli gibi özelliği hafızamda :D
sana güzel bir şey bulalım, olmadı biraz bekler isen iyi de bir şey yapmaya çalışalım.

topalsolucan

Rektör
Hemen yanda Metro toptan market vardı baktım dddiğiniz markadan var da fiyatı 1000 küsür tl çok pahalı kaçtı hemen bıraktım.:)
her geçen gün yeni modeli çıkıyor, son modelidir o :)

benimkisi en düşüğün bir üst modeliydi galiba. en düşük modelde ütü çalışırken su eklenmiyordu, bendekinde ekleniyor. daha ne olsun :D

turantunca

Üyecik
Ben iki sene çeyizcide çalıştım ve philips marka ütülerden hiç şikayet almadım elektrikli ev aletlerinde philips süper tefal bi süre sonra su akıtmaya başlıyor philips ütülerin çoğunda yatay vaziyette 30 saniye dik vaziyette 8 dakika sonra otomatik kapanıyor ve tabanı özel yapışmaz geçen anneme otomatik ayarlı aldım annem çok memnun tavsiye ederim

Lazzz

Rektör
Ben iki sene çeyizcide çalıştım ve philips marka ütülerden hiç şikayet almadım elektrikli ev aletlerinde philips süper tefal bi süre sonra su akıtmaya başlıyor philips ütülerin çoğunda yatay vaziyette 30 saniye dik vaziyette 8 dakika sonra otomatik kapanıyor ve tabanı özel yapışmaz geçen anneme otomatik ayarlı aldım annem çok memnun tavsiye ederim
Phikipsin sitesinde çok şikayet okudum açıkçası, hiç olumlu yorum görmedim. Kafma karıştı şimdi.

Mesela şunu alacaktım 299TL ye yotumlara bakınca vazgeçtim.
Philips PerfectCare Azur Buharlı ütü GC4929/80 için ödüller ve değerlendirme sayfasını keşfedin

Dikkat ettiyseniz hep olumsuz yorum var. Hiç öneririm diyene rastlamadım. İnternetin genelinde kırışıklık açmadığına dair şikayet var.

turantunca

Üyecik
Phikipsin sitesinde çok şikayet okudum açıkçası, hiç olumlu yorum görmedim. Kafma karıştı şimdi.

Mesela şunu alacaktım 299TL ye yotumlara bakınca vazgeçtim.
Philips PerfectCare Azur Buharlı ütü GC4929/80 için ödüller ve değerlendirme sayfasını keşfedin

Dikkat ettiyseniz hep olumsuz yorum var. Hiç öneririm diyene rastlamadım. İnternetin genelinde kırışıklık açmadığına dair şikayet var.
Philips Azur Pro Buharlı ütü GC4885/30 için ödüller ve değerlendirme sayfasını keşfedin

Ben anneme bundan aldım annemde memnun yorumlarda ki gibi

Lazzz

Rektör
Kumaşa göre otomatik ısı ayarlayan ucuz philips ütüleri genel anamda olumsuz yorum almış. Kazanlılar çok iyi yorumlar almış, ben bu araştırmadan bunu anladım. Bugün mağazaya gidince bir bakacağım buna. Teşekkür ederim.
--- Gönderi Güncellendi ---
Ekli dosyayı görüntüle 14776 bir de bu ütüyü çalıştığım dönem herkes öve öve bitiremiyor du
Önerilerini dikkate alıp bugün mağazada ürünleri inceleyeceğim. Teşekkür ederim.

Bloother

Rektör
Kumaşa göre otomatik ısı ayarlayan ucuz philips ütüleri genel anamda olumsuz yorum almış. Kazanlılar çok iyi yorumlar almış, ben bu araştırmadan bunu anladım. Bugün mağazaya gidince bir bakacağım buna. Teşekkür ederim.
--- Gönderi Güncellendi ---

Önerilerini dikkate alıp bugün mağazada ürünleri inceleyeceğim. Teşekkür ederim.
Benim ilk mesajda dediğim ütü. Yeni modelleri çıkmıştır, onlara bakarsın, bizimki 2 yıllık. Hatta bir kaç ay önce yere düşürmüştüm, hiçbir şey olmadı. Düşürme testinden de başarıyla geçti. :D

Lazzz

Rektör
Benim ilk mesajda dediğim ütü. Yeni modelleri çıkmıştır, onlara bakarsın, bizimki 2 yıllık. Hatta bir kaç ay önce yere düşürmüştüm, hiçbir şey olmadı. Düşürme testinden de başarıyla geçti. :D
Evet o modelden aldım. Vatan bilgisayardaki 239 dediler mağazaya gittim internet fiyatı o dediler. Dedim internetten şuan alayım ürünü burdan teslim alayım dedim (daha önce böyle çok yaptım sorun çıkmamıştı) sorun çıkardılar yok olmaz yok şöyle yok böyle bende sinirlendim başka bir mağazada buldum oradan aldım. Bakalım övündüğü gibi çıkacak mı :)

stat counter