Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

boras06

Üyecik
Beyler lütfen yardımcı olun hangi açık siteye üye olmak istersem isteyim bu hatayı veriyor.Ben daha önce kesinlikle üye olmadığım halde bu hata neden çıkıyor. Acaba diyorum cng ip havuzu diye bişi var ortak ip havuzu. Oradayımda ordan başkası mı üye. Her sitede aynı hata. Lütfen yardımcı olun

Kullanmış olduğunuz IP 185.... başka bir hesap için kullanılmaktadır! Birden çok üyeliğe izin verilmemektedir.

regedit1

Üyecik
Üyelik alımı açık arkadaşlar.

Dünyadaki bütün torrent sitelerinin ortak amacı olan "paylaşım" için yeni bir adresle karşınızdayız.

www.letseed.net

Hemen her kategoride aktif olduğumuz sitemizde size hizmet vermekten mutluluk duyarız. üyelerimize hoşgeldin

Yönetim ekibimiz yaşlarının da verdiği deneyimle, sizlere hemen her konuda destek verebilecek bilgi birikimine sahiptir. Sizleri de sitemize bekliyoruz. İsterseniz Dj, uploder ve moderator olarak görev alarak destek verebilirsiniz.

Adımız da amacımızı ortaya koyuyor. Gelin ve "Hadi Paylaşalım"

RuLing01

Üyecik

01.11.2019 tarihi itibariyle birinci yılımızı doldurmuş olacağız. Bizlere destek veren tüm üyelerimize teşekkürü bir borç biliriz.
1 Yılımıza özel tüm üyelerimize 100 GB upload hediye edilecektir.
01.11.2019 / 30.11.2019 arası tüm sunumlar Free-Leech olarak belirlenmiştir. (Yani indirmeleriniz hiç bir şekilde hesabınıza yansıtılmayacaktır. Sadece upload değerleri hesabınıza işlenecektir)
01.11.2019 / 30.11.2019 Tarihleri arası Hit-Run kapalı olacaktır.
01.11.2019 Tarihininde üyeliklerin çok kısa bir süre açık olacağını sizlere duyurmaktan mutluluk duyuyoruz.
broadcity.in uyelıklerı acmıs durumda

akdenizliim

Üyecik
Üyelik alımı açık arkadaşlar.

Dünyadaki bütün torrent sitelerinin ortak amacı olan "paylaşım" için yeni bir adresle karşınızdayız.

www.letseed.net

Hemen her kategoride aktif olduğumuz sitemizde size hizmet vermekten mutluluk duyarız. üyelerimize hoşgeldin

Yönetim ekibimiz yaşlarının da verdiği deneyimle, sizlere hemen her konuda destek verebilecek bilgi birikimine sahiptir. Sizleri de sitemize bekliyoruz. İsterseniz Dj, uploder ve moderator olarak görev alarak destek verebilirsiniz.

Adımız da amacımızı ortaya koyuyor. Gelin ve "Hadi Paylaşalım"
üyelik alımları kapalı davetiye yollayabilir misiniz?
[email protected]

The Undertaker

Profesör
Üyelikli yerleri hiç sevmiyorum. Herşeye para istiyorlar özellikle parayla üye olduğun yerler bile var sanırsın içerikleri kendileri yapıp sunuyor çalıyorlar hep sonra parayla satıyorlar.

Samet UCA

Profesör
Benim sevmediğim politikaları seed muhabbeti. Cihaz 7'24 açık olacak seed yapacak. Yok ya. Oldu cihazı sana vereyim 2 dosya indirdik diye.

The Undertaker

Profesör
Benim sevmediğim politikaları seed muhabbeti. Cihaz 7'24 açık olacak seed yapacak. Yok ya. Oldu cihazı sana vereyim 2 dosya indirdik diye.
Çok sevdiğim bir abimin vardı böyle 2 senelik VİP üyelikli bir torrent sitesinde üyeliği ikimiz kullanıyordu sağolsun 1 TL bile istemedi benden ne olacak canım istediğini çek harddiske diyordu. Orada da öyle Seed muhabbeti var.

stat counter