Uzun zaman götürecek telefon önerisi

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Phoique

Üyecik
Hepinize selamın aleyküm arkadaşlar, beni uzun zamana götürecek bataryası günün ortasında bitmeyecek kamerası birazdan belirteceğim fiyat aralığına göre çok iyi olan cihaz arıyorum. Bütçem 2000 tl fazlasını veremem. Samsung istemiyorum artık samsungdan gına geldi elimde galaxy trend plus var 4 yıl önce canavar gibi olan cihaz (o zamanlar benim için öyleydi) şimdi bağırıyor yeter artık diye samsungun tüm cihazları gözümde stabil değil kaldı ki s8 felan kasıyor diye söylentiler duydum aklımda xioami gibi modeller mevcut xioami 5x tasarımı hoşuma gitti kamerası da güzel olduğunu söylüyorlar ama Iphone 6s bu fiyata bulabilir miyim diye düşünüyorum bulsam zaten direk alıcam android rom at o hata bu derken sıkıldım artık. Iphone alınmaz artık diyen de çok ama hiç ios kullanmadım ve 6s beni uzun zaman götüreceğin düşünüyorum sizin düşünceleriniz neler neler öneriyor tavsiye ediyorsunuz bu fiyata

Hepinize selamın aleyküm arkadaşlar, beni uzun zamana götürecek bataryası günün ortasında bitmeyecek kamerası birazdan belirteceğim fiyat aralığına göre çok iyi olan cihaz arıyorum. Bütçem 2000 tl fazlasını veremem. Samsung istemiyorum artık samsungdan gına geldi elimde galaxy trend plus var 4 yıl önce canavar gibi olan cihaz (o zamanlar benim için öyleydi) şimdi bağırıyor yeter artık diye samsungun tüm cihazları gözümde stabil değil kaldı ki s8 felan kasıyor diye söylentiler duydum aklımda xioami gibi modeller mevcut xioami 5x tasarımı hoşuma gitti kamerası da güzel olduğunu söylüyorlar ama Iphone 6s bu fiyata bulabilir miyim diye düşünüyorum bulsam zaten direk alıcam android rom at o hata bu derken sıkıldım artık. Iphone alınmaz artık diyen de çok ama hiç ios kullanmadım ve 6s beni uzun zaman götüreceğin düşünüyorum sizin düşünceleriniz neler neler öneriyor tavsiye ediyorsunuz bu fiyata
Geçen iPhone 7 donuyor diyeni gördüm. :D
Evet iPhone 6S alınmaz. :D
Mi6 hatta zorla OnePlus 5 al madem ithalatçı alabiliyorsun. OP5 seni götürür. Moda götürür ama bence OP5 daha iyi bir cihaz.

Death Mark

Learning is always a painful process
Onursal Üye
Xiaomi mi 6 ama maksimum bütçen ne kadar bu bütçedeki cihazlar sizi fazla götürmeyebilir

Phoique

Üyecik
Geçen iPhone 7 donuyor diyeni gördüm. :D
Evet iPhone 6S alınmaz. :D
Mi6 hatta zorla OnePlus 5 al madem ithalatçı alabiliyorsun. OP5 seni götürür. Moda götürür ama bence OP5 daha iyi bir cihaz.
mi sanırım bu fiyata alınıyor 2000 zorlarım ama geçemem. Iphone 7 hiç beğenmiyorum o kulaklık girişi değişince bozdu bence. Kasması da sanırım yalan veya ios 11 yüzündendir yakında stabilleşecek ios 11. Op5 düşündüm ama beni aşıyor yoksa çok iyi kusursuz cihaz olduğunu söyleyen çok

s6 edge ye ne dersin
Samsungdan nefret ediyorum 2-3 yıla stabilliğini yitireceğini düşünüyorum s6 edgenin

Xiaomi mi 6 ama maksimum bütçen ne kadar bu bütçedeki cihazlar sizi fazla götürmeyebilir
max çıkarabileceğim fiyat 2000 tl mi 6 güzel gibi bunu da listeme aldım kamerası felan nasıl ?

i sanırım bu fiyata alınıyor 2000 zorlarım ama geçemem. Iphone 7 hiç beğenmiyorum o kulaklık girişi değişince bozdu bence. Kasması da sanırım yalan veya ios 11 yüzündendir yakında stabilleşecek ios 11
Ne oldu o zaman iOS stabilitesi? Demek ki bozuluyormuş. Evet şuan iPhone 7'nin sorunları var ve düzeltileceği muamma. iPhone 7 şuan S7 ve S8'den belki de daha kararsız çalışıyor
Mİ6 al bence, ama hala çıkabilyorsan OP5 derim.

Phoique

Üyecik
Ne oldu o zaman iOS stabilitesi? Demek ki bozuluyormuş. Evet şuan iPhone 7'nin sorunları var ve düzeltileceği muamma. iPhone 7 şuan S7 ve S8'den belki de daha kararsız çalışıyor
Mİ6 al bence, ama hala çıkabilyorsan OP5 derim.
op5 beni aşıyor mi6 listeme ekledim.

Uğur B

Asistan
Mi 6 o kadar sağlam bi telefon olduğunu düşünmüyorom one plus 5 al

Zaptoss02

Doçent
Kamera Mate 9 işini fazlası ile karşılar ama bulmak zor. Mi6 s7 moto z ses ister sen de axon 7

Phoique

Üyecik
O zaman o fiyatta alabileceğin en güçlü ve belki de kamerası en iyi (S7 dışında ) cihaz. Belki Mate 9un kamerası falan da girer işte.
Kipa veya büyük bir migrosa git mi6yi deneyebilirsin.
Çok sağolun hocam şuan mi 6 baktım harika özellikleri var. Ama ben tasarımını beğenmedim 5x o kadar harika görünüyor ki sorduğum kişilere göre kamerası iyi olduğunu ve bataryanın günü çıkaracağını söylediler mi a1 almayı düşünüyordum bundan 1 ay önce alma onu 5x al daha iyi felan diyen de oldu miui en iyisi beğenmezsen a1 romu kurarsın diyen de olmuştu

Death Mark

Learning is always a painful process
Onursal Üye
Çok sağolun hocam şuan mi 6 baktım harika özellikleri var. Ama ben tasarımını beğenmedim 5x o kadar harika görünüyor ki sorduğum kişilere göre kamerası iyi olduğunu ve bataryanın günü çıkaracağını söylediler mi a1 almayı düşünüyordum bundan 1 ay önce alma onu 5x al daha iyi felan diyen de oldu miui en iyisi beğenmezsen a1 romu kurarsın diyen de olmuştu
Xiaomi mi 6 al donanımda o fiyat segmentine göre çok iyi kamerası işini görür oldukça güzel

Mi6'nın gücü a1 ile 5xin toplamından daha fazla :D SD835 var Mİ6'yi bırakma. Mİ6'yi eline al Kipa veya büyük bir migrosta begeneceksin.

Durmuşkandemir

Profesör
@Murat Burç kardeş sen ne diyorsun bu konu da 4 yıl kullandım sonda Samsung ya da apple hiç farketmez donmaya başladı kasıyor diyenler var fikrin ney bu konu da 4 yıl yetmez mi artık

@Murat Burç kardeş sen ne diyorsun bu konu da 4 yıl kullandım sonda Samsung ya da apple hiç farketmez donmaya başladı kasıyor diyenler var fikrin ney bu konu da 4 yıl yetmez mi artık
Samsung götürür güncellemeleri yapılan Apple götürmez :D
--- Gönderi Güncellendi ---
Sadece 2 aylık olan iOS 11 yüklenmiş 6 kullandım öyle bir yavaşlık yok :D
--- Gönderi Güncellendi ---
İşlemci olarak aynı güçte olan Note 5 ile 6 ile aynı zamanda çıkan Note 4, 6'yı parçalar :D

BabaSchtroumpf

Asistan
butceni biraz daha zorla oneplus 5 al.Sahsen kullanmadim youtube'daki uzun sure kullanan kullanici videolarini izliyerek oneriyorum.

stat counter