V8 akıllı saat sim sorunu

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

saat maduru

Üyecik
v8 akıllı saat e ilk elime aldığımda sim kartımı taktığımda algılamadı sonra babamın simini taktım algıladı bir süre sonra babamınkinide algilamamaya başladı kendi simimi telefona taktığımda çalışıyor fakat akıllı saate taktığımda çalışmıyor geek.com üzerinden satın aldım V8 akıllı saati

PARAzitCELL

Dekan
Aldığın saatin marka ve modeli nedir, link atabilir misin ? sanırım sahte veya ucuz çin saatlerinden, dolayısı ile ondan bi cacık da olmaz...

yurt dışından kaçak telefon,akıllı saat getirip milleti söğüşlemesinler ve bilumum suçlarda kullanılmasın diye imei blokluyor btk ondan oluyor...

PARAzitCELL

Dekan
Böyle bi saçma kayıt olun mesajı çıktı ve saat yerine saatler var,.. Ben en başta böyle üye ol diye emir veren sitelere bulaşmam... Beğenirsem ve güvenli bulursam üye olurum !
69443

PARAzitCELL

Dekan
IMEI, Türkçe: Uluslararası Mobil Cihaz Kodu. Her bir GSM telefon cihazına üretim aşamasında IMEI numarası yüklenmektedir. IMEI numarası her bir cihazın kimlik numarası olup tek ve benzersizdir ve 15 haneden oluşur.

saat maduru

Üyecik
IMEI, Türkçe: Uluslararası Mobil Cihaz Kodu. Her bir GSM telefon cihazına üretim aşamasında IMEI numarası yüklenmektedir. IMEI numarası her bir cihazın kimlik numarası olup tek ve benzersizdir ve 15 haneden oluşur.
peki bu kod ne işe yarar ben ilk önce telefonuma taktığım için saatte çalışmıyormu

stat counter