vBulletin 4.x PROFESYONEL TÜRKÇE DİL ÇEVİRİSİ

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)


vb.tercumeci

Üyecik
Katılım
2 Ara 2016
Mesajlar
2
Puanları
1
Konum
İSTANBUL
Merhaba arkadaşlar,
Sizlerin de bildiği gibi piyasada vBulletinin profesyonel olarak bir Türkçe dil çevirisi yoktu ve bu durumdan biz de dahil olmak üzere vBulletin kullanıcılarının çoğunluğu şikayetçiydi. Kullanıcılara yardımcı olmak amacıyla bazı iyi niyetli insanlar Google Translate gibi çeviri yazılımlarını kullanarak çeviriler yapıp iyi kötü işimizi görmemizi sağladılar lakin bu herkes için yeterli ve tatmin edici olmadı. Bazı profesyonel ve kurumsal sitelerin, kurumsal olmayı hedefleyen kişilerin, ileriye dönük projeleri olan kişilerin, vBulletini profesyonelce kullanmak isteyenlerin ve çevremdeki dostlarımın da ısrarları üzerine yaklaşık olarak 7-8 aydır bu çeviriyi yapmaktaydım ve nihayet artık kullanıma hazır.

Çoğumuz iyi biliriz, vBulletinin içerisinde dünya kadar dil dosyası bulunmaktadır ve bunları çevirmek çok uzun zaman almaktadır. Bugün bir çeviri şirketine gidip vBulletinin Türkçe dil çevirisini yapmalarını isteseniz size 1500 TL’nin altında bir fiyat vermeyeceklerdir (Kaldıki onlar tek bir sayfalık çeviriden bile 150-200 tl alırlar). Biz ise herkesin işi görülsün diye fiyatı çok düşük tuttuk, tabiki emeğimizin karşılığını almak isterdik ama aç gözlü davranmamayı tercih ettik.


Çeviriyle Alakalı Birkaç Görüntü:
Untitled 1.jpg
Untitled 2.jpg
Untitled 3.jpg
Untitled 4.jpg
Untitled 5.jpg
Untitled 6.jpg
Untitled 7.jpgÇeviriyle İlgili Ayrıntılar:

  • Bu çeviri Blog, Cms ve Control Panel Help Text dosyalarını içermemektedir, talep sayısına göre yalnızca Blog çevirisi sonraki bir süreçte ücretsiz olarak çevrilebilir.
  • Çeviri vBulletin 4.2.3 sürümü üzerinde yapılmıştır.
  • Control Panel Help Text gereksiz gördüğümüz için çevirisini yapmadık, ama çevrilmesini isteyen kişiler olursa yalnızca ek ücret karşılığında yapılır.
  • Çeviri hakkındaki sorularınızı bu alandan veya Skype adresimiz üzerinden bizimle iletişime geçerek ya da eposta göndererek sorabilirsiniz.
  • Çeviri için belirlenen fiyat 150 TL’dir.Skype:[email protected]
E-posta Adresi:[email protected]
 
Üst
stat counter