vestel telefonlarıyla ilgili neler düşünüyorsunuz

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

AlteredTech

Profesör
Çöp demek yersiz bir yorum olur . Telefonları iyi telefonlar ama fiyat politikları yanlış . Sony nin yolundan ilerliyorlar . Ama unutmayalım bu ülkede vestel ve gm ; samsung ,apple gibi yurt dışı markalardan daha çok vergi ödemek zorunda kalıyorlar .
Hocam zaten yanlış fiyat politikası uygulanınca cihaz çöp muamelesi görür.

Biz niye Huawei’in Y, Lite serilerini önermiyoruz ve çöp diyoruz??

Çünkü cihazlar için değerinin üstünde fiyatlarla satılıyor.

yusufozkan58

Doçent
Z20 öyle değil bence F/P olarak 64/4 GB rakipsiz gibi ama bir insan neden mate 10 lite alır ki bu fiyata? :D firma kafa filan mı buluyor anlamadım xD
Huawei i zerre sevmem . Tek yaptıkları markanın adını kullanarak düşük cihazları pahalı fiyata satmak . Bu çalma olaylarının da gerçek olduğu gayet açık . Adamların mailleri açığa çıkmıştı telefon test cihazı teknolojisini çalmak için aralarındaki mailler .

VECTORRR

Dekan
Yasaklı
Batarya konusunda huawei aslında daha iyi ve bana daha stabil geliyor F/P olarak S10 yerine tercih edilebiliyor mesela P30 ve mate 20 pro da fena değil.

yusufozkan58

Doçent
Huawei deki bu son zamanlardaki fiyat artışınıda mate 30 pronun satiş açığını bir nebze kapatmak . Zaten mate 20 pro ve p20 pronun son zamanlardaki fiyat grafiğinde açıkça görünüyor .

VECTORRR

Dekan
Yasaklı
P20 pro alınmaz ki P30 ama alınır oldukça iyi bir cihaz honor serisi de oldukça iyi her markanın alınmaz telefonları var
mesela mi 8SE kullanmıştım kelimenin tek anlamıyla çöp bir cihaz yani stabillik zaten 0 dı. :D

yusufozkan58

Doçent
stat counter