Whatsapp mı Telegram mı

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Sizce hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    25

Mr.Unknown

Asistan
Bir hayli zamandır bu ikiliden hangisi iyidir diye bir düşünce içerisindeyim kendim whatsapp ta kullanıyorum telegram da sadece fikirleriniz öğrenmek amacıyla açtığım bir konu sonuçta haberleri duyuyorsunuz çökme olayları ile karşılaşıyoruz bilmiyorum siz bu ikiliden hangisinin taraftarısınız yada fikriniz neler

Samet UCA

C# and JS Developer
Telegramı bazı gruplar için kullanıyorum. Çok özel bir sebebi yok benim için. Whatsapp ise ulaşmak istediğim herkesin kullandığı bir uygulama olduğu için.
Çökme durumunun tam sebebini bilmiyorum ama telegram her ne kadar dünya çapında olsa da whatsapp kullanım oranına yakın değildir. Buda aynı oranlara sahip olduğunda telegramda da aynı sorunların yaşabileceği olasılığını doğuruyor.

Mr.Unknown

Asistan
Telegramı bazı gruplar için kullanıyorum. Çok özel bir sebebi yok benim için. Whatsapp ise ulaşmak istediğim herkesin kullandığı bir uygulama olduğu için.
Çökme durumunun tam sebebini bilmiyorum ama telegram her ne kadar dünya çapında olsa da whatsapp kullanım oranına yakın değildir. Buda aynı oranlara sahip olduğunda telegramda da aynı sorunların yaşabileceği olasılığını doğuruyor.
Şuan benimde bulunduğum durum tam olarak bu daha net özetlenemezdi

Leand

Dekan
Abd vs çin olmuş watsapp son zamanlarda üzsede düzeltebilir telegram kullanmadığım için bir şey diyemem ama üstteki arkadaşın dediği gibi wp gibi yaygın olsa onda da sıkıntılar yaşanabilir.

Kararsız23

Doçent
Whatsapp. Telegram kullanmadım ama indirsem de konuşacak birilerine bulamam. Sokakta geçen insanlara sorsak %90'ı bilmez.

(Örnek: Ben)

Administraktör

Foruma iz bırakmış olma dileğiyle...
Yönetici
Mod. Adayı
Malesef her şeyi 10 yıl geriden takip etme gibi bir özelliğimiz var. Telegramın tıpkı yurtdışındaki gibi patlayacağı günler bizede gelecek.

Rusyada telegram bir ara yasaklanmıştı. Protesto amaçlı ruslar yasaktan sonra belli bir saate kağıttan uçak yapıp fırlatarak protesto etmeye karar vermiştiler ve o gün her apartmandan en az 50 uçak fırlatıldı. Yer yerinden oynamıştı.

Mr.Unknown

Asistan
Aslında hep bildiğimiz cevaplar ama Telegram da kullanışlı hem bilmiyor fazlaca hemde whatsapp ın piyasada büyük üstünlüğü var

Kerem KÖYLÜ

Asistan
Telgram hem telgram ayrıyetten tl yda internetinin olmasınıda istemiyor

stat counter