Whatsapp tan gelen bildirimlerde kişi ismini gizleme

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

tugberm

Üyecik
Arkadaşlar merhaba,
Yaklaşık 1 aydır bu problemle uğraşıyorum. Aynı telefon, aynı sürümler fakat benim telefonumda whatsapptan bildirim geldiğinde kişi ismi gözüküyor. arkadaşımınkinde gözükmüyor. konuyla alakalı bana yardımcı olabilecek bilgisi olan arkadaşlar var mı ?

Son düzenleyen moderatör:

tugberm

Üyecik
söylediğiniz ayarı yaklaşık 20 sefer falan yaptım. Gelen whatsapp bildirimi gözükmüyor ama kişi ismi gözüküyor. ben kişi ismi de gözükmesin istiyorum.

tugberm

Üyecik
konu güncel arkadaşlar yardımlarınıza ihtiyacım var...

Usain

Dekan
Yönetici
Mod. Adayı
Pop-up bildirimler açık olabilir mi? Uygulama ayarlarından bakın.

Usain

Dekan
Yönetici
Mod. Adayı
Hani telefonda normal gezinirken mesaj gelince üstte çıkan kutucuk var ya o.

Lazzz

Rektör
söylediğiniz ayarı yaklaşık 20 sefer falan yaptım. Gelen whatsapp bildirimi gözükmüyor ama kişi ismi gözüküyor. ben kişi ismi de gözükmesin istiyorum.
Gelen bildirim gözükmüyorsa yanlış yaptın demektir. Aynı ayar bende şöyle çalışıyor.

tugberm

Üyecik
selam,
@Lazzz söylediğiniz ayarın aynısını yaptım. evet konu içeriği gözükmüyor ama kişi ismi gözüküyor. ben kişi ismi de gözükmesin istiyorum. başka bir yolu mu var acaba bilginiz var mı ?

tugberm

Üyecik
onuda denedim oda olmadı. hala kişi ismi gözüküyor malesef. el birliğiyle bu işi halledicez galiba ya :)

sowngard

Üyecik
onuda denedim oda olmadı. hala kişi ismi gözüküyor malesef. el birliğiyle bu işi halledicez galiba ya :)
Uyarı stilini direk yok yapabilirsin. Niye bu kadar uğraştın anlamıyorum. Konuyu incelerken 2 farklı yoldan da kapatabiliyorsunuz. Şahsen az önce ben de denedim. Bildirimler kapanıyor. Whatsapp verilerinizi sıfırlayın veya tekrar yüklemeyi deneyin.

tugberm

Üyecik
benim amacım bildirim geldiğinde kişi ismini görmemek. malesef onu da sağlayamıyorum bi türlü. arkadaşlarımınt elefonunda bu dediğim oluyor. ayarları 1 e 1 aynı da yaptım ama benim telefonumda olmuyor...

tugberm

Üyecik
neler yaptım bi bilseniz. ama hiçbir şekilde düzeltemedim. shiftdelete de çözersin demişlerdi orda da mı çözemiyoruz sayın moderatörlerim :) :D

stat counter