Windows 7 Kaç Günde Kırılır?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Elbruz46

Rektör
Yasaklı
1 hafta çok :D
kırmışlardır da
resmi çıkış gününü bekliyorlardır :D
Windows 7 ile aynı gün keyleri crackleri türevleri hepsi internete yayılır :D
Bill amca da okkalı bir küfür savurur :D

Phantom_TM

Doçent
windows 7 build 7000 torrentini indirdiğim sırada (aralık 2008) crackları mevcuttu ve cracklar çalışıyordu.

omegama

Asistan
kırılan işletim sistemleri update yaparken sorun yaşıyor mu?:ph34r:

Elbruz46

Rektör
Yasaklı
kırılan işletim sistemleri update yaparken sorun yaşıyor mu?:ph34r:
update e göre
yani eğer kırılmış bir işletim sitemi kurduysan otamatik güncellemeleri kapatacaksın...
güncellemeleri günü gününe yapmayacaksın...
eğer bir güncelleme kırılmış işletim sistemlerini götürüyorsa zaten ertesi gün internette haber oalrak yayılır... tuzağa düşmemek adına yeni güncellemeleri biraz geç kurmak mümkünse güncelleme kodunu google da aratarak kırılmış işletim sistemlerine zarar veriyor mu araştırmak gerekli... ama en önemlisi otomatik güncelemeleri kapatmak :ph34r:

omegama

Asistan
update e göre
yani eğer kırılmış bir işletim sitemi kurduysan otamatik güncellemeleri kapatacaksın...
güncellemeleri günü gününe yapmayacaksın...
eğer bir güncelleme kırılmış işletim sistemlerini götürüyorsa zaten ertesi gün internette haber oalrak yayılır... tuzağa düşmemek adına yeni güncellemeleri biraz geç kurmak mümkünse güncelleme kodunu google da aratarak kırılmış işletim sistemlerine zarar veriyor mu araştırmak gerekli... ama en önemlisi otomatik güncelemeleri kapatmak :ph34r:
ne diyebilirim ki herşey azıcık tedbirli davranmaktan geçiyorsa ve yıllarca uğraşıp piyasaya sürdüğü işletim sistemini korumaktan bu kadar aciz bir şirketse microsoft, o zaman biz bilgisayarda güvenlik konusunda havanda su dövüyoruz:)

myefsane

Dekan
Kırıldı diye biliyorum :D Etrafda bir çok crack var. Deneyenler çalışıyor diyor...

pesimist

Rektör
Onursal Üye
ne crağiymiş o sorması ayıp? Saçmalık bence...

Bu arada kanımca microsoft da birazcık kırılmasını istiyor gibi geliyor bana.. Kullanım açısından tekeli elden bırakmamak için olabilir.. Bir fikir sadece..

myefsane

Dekan
ne crağiymiş o sorması ayıp? Saçmalık bence...

Bu arada kanımca microsoft da birazcık kırılmasını istiyor gibi geliyor bana.. Kullanım açısından tekeli elden bırakmamak için olabilir.. Bir fikir sadece..
Windows 7 (Seven) Beta Genuine Activator-Aktivasyon (Crack)

Ben denemedim ama deneyenler çalışıyor diyor...

pesimist

Rektör
Onursal Üye
Çalışıyo da nasıl yani?. Ben kurmadım ama bu zaten beta değil mi? Açık olarak sunulan bir şey. neresini kırmışlar sorması ayıp?

ByKaMiKaZe

Profesör
Bence betada calışmalara başlamışlardır. full sürüm yayınlanınca bi kaç ekleme cıkarma ile 24 saat içinde kırılır gibime geliyor. 24 saat sonrası daha fonksiyonel alternatifler cıkar diye düşünüyorum

Mod. Not : kalın yazmayalım

myefsane

Dekan
Çalışıyo da nasıl yani?. Ben kurmadım ama bu zaten beta değil mi? Açık olarak sunulan bir şey. neresini kırmışlar sorması ayıp?
Güncelleme yapılabiliyor beta yazısı kaldırılabiliyor. v.s bunun gibi bir çok sorunu kaldırabiliyormuş.

HapS

Profesör
bir gün dükkanınıza veya ofisinize hırsız girerde ben nerde hata yaptım diye düşünürsünüz
2 lira verip lisanslı yazılım kullanın en azından işletim sisteminiz lisanslı olsun

bizim insanımız donanıma para veriyor çalmıyor ama yazılımı çalıyor :)

omegama

Asistan
bir gün dükkanınıza veya ofisinize hırsız girerde ben nerde hata yaptım diye düşünürsünüz
2 lira verip lisanslı yazılım kullanın en azından işletim sisteminiz lisanslı olsun

bizim insanımız donanıma para veriyor çalmıyor ama yazılımı çalıyor :)
2 lira'dan kastınız eğer aşağıdaki linkteki fiyatlarsa mübalağanın da bir sınırı vardır:)

http://www.hepsiburada.com/search.aspx?catID=1&sText=vista home premium

şaka bir yana bu ücretle yazılım alamayanlar tabii ki açık kodlu işletim sistemlerine yönelebilirler...

stat counter