Windows Office Uygulamalarım Sıkıntılı

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

kmurat

Dekan
Kullandığın Office uygulaması Orijinal mi? Geçen gün Office 365'in tanıtımını inceledim, Lisansı süresi 1 senelikmiş. Office'in hangi sürümünü hangi Windows sürümünde kullanıyorsun? Ne zamandan beri bu sorunu yaşıyorsun? Daha detaylı yazmalısın sorununu.

furkan.y22

Üyecik
Kullandığın Office uygulaması Orijinal mi? Geçen gün Office 365'in tanıtımını inceledim, Lisansı süresi 1 senelikmiş. Office'in hangi sürümünü hangi Windows sürümünde kullanıyorsun? Ne zamandan beri bu sorunu yaşıyorsun? Daha detaylı yazmalısın sorununu.
Kullandığım office uygulaması orijinaldi. Windows 10 işletim sistemli bi bilgisayar almıştım bundan 2.5 yıl önce. Yakın zamanda office uygulamasını kullanmamıştım. Aniden girince böyle oldu. Lisansı yoktu deneme süresi bitmişti. Ben de internetten bi tane kod aldım ve para ödemeden lisanslı hale getirdim. Acaba ban mı yedim diye düşünüyorum. Silip tekrar yükledim ama fayda vermedi. Son sürümü kullanıyormdum ama şu an kullanamıyorum tabi. Bana ne önerirsin? Önceki sürümleri mi yüklemeliyim ?

Szayel

Asistan
İnternetten kim bedava key koyar acaba ? Siz crack yapmış olmalısınız. En temizi, ofis temizleme araçları ile kökten kazımak ve tekrar kurulum yapmak.

astegon

Profesör
Uzun zamandır Microsoft Office kullanmıyorum.

Bir çok ihtiyacımı Google Docs, Spreadsheet ve Slides kullanıyorum.

Evet Docs bir word gibi bir çok fonksiyonu olan bir şey değil.
Hatta Spreadsheets bir Excel kadar kabiliyetli değil.

Ama benim işimi çok güzel görüyor. Her an her şekilde online erişebiliyorum dokümanlarıma.

Ha karşımdaki word - excel istiyorsa

File > Download

seçeneğinden istediğim formata dönüştürüyorum.

Çok mutluyum çok.

stat counter