Xiaomi Mi 9T/9T Pro Kullanıcıları Kulübü

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

Cvnmrt

Doçent
Airdots Pro 2 bir aksilik çıkmazsa bu hafta elimde olur. Onu da inceleyip yine bu konuya eklerim. Mi 9T ile iyi bir ikili olurlar umarım. Kablolu kulak içi kulaklıklardan gına gelmişti.
Aldığınız kulaklık bu mu
Mesaj otomatik birleştirildi:

Neyse ki güncelleme sonrası düzeldi diyorlar

Uğur B

Doçent
ben de mi 9 t ile birlikte bunu sipariş vermeyi düşünüyorum kullanan varsa deneyimlerini aktarabilirmi yada bu fiyatlara başka kulaklık önerileriniz

Son düzenleyen moderatör:

TRTURKEYTR

Doçent
ben de mi 9 t ile birlikte bunu sipariş vermeyi düşünüyorum kullanan varsa deneyimlerini aktarabilirmi yada bu fiyatlara başka kulaklık önerileriniz

Bence kabloludan kurtulun.Ben Airdots alın derim.

Kesici34

Üyecik
3100 TL mağazada mi9 t pro almalı mıyım ben redmi pro alacaktım bunu gördüm

Bence Mi 9T'ye yönelmeniz çok daha iyi bir tercih olur amoled çentiksiz tam ekran ekrana gömülü parmak izi okuyucu ve harika tasarım fiyat farkına değer

Bu arada @Görkem Say hocam MIUI 11 şarj tüketimini olumsuz etkiledi deniliyor sizde de öyle bir durum var mı
Abi lütfen Bi cevap verir misiniz. Ben pubg oynuyorum ağır oyunlar oynuyorum mi9 t mi redmi 8 pro mu rica etsem söyler misiniz. Sadeeve işlemci de kafam takıldı mediatek iyi mi snapdragon daha iyi dimi bugün alcam da

Son düzenleme:

Görkem Say

Адидже
Yönetici
Super Moderator
Editor
3100 TL mağazada mi9 t pro almalı mıyım ben redmi pro alacaktım bunu gördüm

Abi lütfen Bi cevap verir misiniz. Ben pubg oynuyorum ağır oyunlar oynuyorum mi9 t mi redmi 8 pro mu rica etsem söyler misiniz. Sadeeve işlemci de kafam takıldı mediatek iyi mi snapdragon daha iyi dimi bugün alcam da
İkisi de gayet iyi ama ben yine de Mi 9T alırım. Onun performansı da baya iyi çünkü.

Kesici34

Üyecik
İkisi de gayet iyi ama ben yine de Mi 9T alırım. Onun performansı da baya iyi çünkü.
Kasa bakımından da daha sağlam Bi hissiyat veriyor sanki. Hani kamera falan fazla işim olmaz oyun oynuyorum genel olarak. Ki deneme videosu cekenlerde hep yüksek ayarlarda oynuyor. Mi 9t alcam sanırım

Görkem Say

Адидже
Yönetici
Super Moderator
Editor
Kasa bakımından da daha sağlam Bi hissiyat veriyor sanki. Hani kamera falan fazla işim olmaz oyun oynuyorum genel olarak. Ki deneme videosu cekenlerde hep yüksek ayarlarda oynuyor. Mi 9t alcam sanırım
Kamerada da daha iyi zaten. Birde GCam kurarsın mis gibi olur. 9T daha premium bir cihaz. Amoled ekran, ekrandan parmak izi okuma vs. gibi.

Kesici34

Üyecik
Kamerada da daha iyi zaten. Birde GCam kurarsın mis gibi olur. 9T daha premium bir cihaz. Amoled ekran, ekrandan parmak izi okuma vs. gibi.
Tamam abi teşekkür ederim inşallah pişman olmam akşama kısmetse o cihazdan mesaj yazarım. İlk işim oyun oynamak olucak.

Görkem Say

Адидже
Yönetici
Super Moderator
Editor
Tamam abi teşekkür ederim inşallah pişman olmam akşama kısmetse o cihazdan mesaj yazarım. İlk işim oyun oynamak olucak.
Rica ederim hayırlı olsun şimdiden. Şarj olurken telefonda oyun oynamanı tavsiye etmem batarya ömrünü çok çabuk tüketir yoksa.

Barış Bayraktar

Profesör
Screenshot_2019-11-18-17-17-01-563_com.miui.misound.jpg

Ya bu sorun sizde de oluyor mu? Hi-Fi özelliğini filan kullanamıyorum bluetooth kulaklık bağlayınca. Böyle diyor. Benim eski Redmi Pro'da da böyle oluyordu.

Kesici34

Üyecik
Mi9t pro hayırlı olsun. Fakat bu ekranı yukarı kaydirinca Google açılıyor bunu nereden kapaticam ben

Kesici34

Üyecik
Abiler yokmu şu mi 9 pronun yukarı kaydirinca Google nasıl kapanıyor bilen el alışkanlığı hep açıyorum

App Vault diye bir uygulama var onu etkisiz hale getirin.
Nerde o abi nereden bulcam onu

App Vault diye bir uygulama var onu etkisiz hale getirin.
Bide şimdi bu v11.0.3.0 diye güncelleme yapıyor acaba iyi midir abi

Barış Bayraktar

Profesör
Abiler yokmu şu mi 9 pronun yukarı kaydirinca Google nasıl kapanıyor bilen el alışkanlığı hep açıyorum

Nerde o abi nereden bulcam onu

Bide şimdi bu v11.0.3.0 diye güncelleme yapıyor acaba iyi midir abi
Türkçe adı uygulama çekmecesi gibi bir şey koymuş olabilirler.
Ama bu ana sayfanın yanında çıkan sayfa. Ben yanlış anlamışım. Diğeri nasıl kapatılır bilmiyorum.
IMG_20191118_202723.jpg

Kesici34

Üyecik
Anladim abi. Direk ana ekranda kaydirinca Google oluyor valla uyuz oldum elimiz alışmış

stat counter