Xiaomi mi A2 Lite Sorunu

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

hikmetdk

Üyecik
Bu telefonun çentik durumu tüm uygulamalarda geçerli mi.
Çentik yüzünden ekran boyutu uygulamalarda boyutu düşürüyor mu (5.84 inc olan durum 3.5-4.0 inc kadar düşme sorunu).Örnek olarak Spotify uygulaması olarak hatırlıyorum.
Network"a bağlanma standartları Türkiye ile uyumlu.Seviye oranı düşük mü.Bunun yüzünden İnternet"ten düşenler var mı.
Batarya durumunun görünmeme gibi bir olayı var mı.
Telefonda yaşadığınız benim bilmediğim başka bir sorun varsa iletebilirseniz çok minnettar olurum.

Bu sorunlar Xiaomi Mi A2 Lite Kullanıcıları tarafından cevaplanırsa benim için çok avantajlı olur.
Şimdiden destekleriniz ve uğraşlarınız için Teşekkür Ederim...

Birkan34

Asistan
Bu telefonun çentik durumu tüm uygulamalarda geçerli mi.
Çentik yüzünden ekran boyutu uygulamalarda boyutu düşürüyor mu (5.84 inc olan durum 3.5-4.0 inc kadar düşme sorunu).Örnek olarak Spotify uygulaması olarak hatırlıyorum.
Network"a bağlanma standartları Türkiye ile uyumlu.Seviye oranı düşük mü.Bunun yüzünden İnternet"ten düşenler var mı.
Batarya durumunun görünmeme gibi bir olayı var mı.
Telefonda yaşadığınız benim bilmediğim başka bir sorun varsa iletebilirseniz çok minnettar olurum.

Bu sorunlar Xiaomi Mi A2 Lite Kullanıcıları tarafından cevaplanırsa benim için çok avantajlı olur.
Şimdiden destekleriniz ve uğraşlarınız için Teşekkür Ederim...
Çentik her uygulamada geçerli değil. Hatta telefon uygulamasında android 9.0 pie ile çentik kullanılmıyor.
Network olarak Türkiye ye uyumlu internetten düşeceğini sanmıyorum.
Saf Android ile geliyor batarya durumunun görünmemesi gibi bir sıkıntının olacağını da düşünmüyorum
Bunun dışında bazı hataları olabiliyor kişiden kişiye değişiyor bunlar net bir şey söylemek zor. En çok gördüğüm sorun a2 lite kullananların yarısında şarja takıldığında dokunmatik sertleşiyor diyorlar yarısında böyle bir sıkıntı yok biraz şans işi oluyor.

Bu arada bende almayı düşünüyorum. Bilgim ve uzun araştırmalarım sonucunda yazıyorum.

stat counter