Xiaomi Telefonların Arasından Hangisi?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Hangisi?

• Xiaomi mi 9t

Kullanılan: 22 66.7%
  • Redmi note 8 pro

Kullanılan: 10 30.3%
  • Xiaomi mi 9 lıte

Kullanılan: 1 3.0%

• Kullanılan toplam oy
    33

şöyle düşünün mi 9t nin çıkış fiyatını düşün şimdi düştüğü hali rn 8 pro zaten düşük fiyatla çıktı muhtemelen 2-3 haftaya 2 bine türkiye garantilisi bulunur. bence mi 9t çok daha hoş

AlteredTech

Profesör
Rn8 pro iyi ama ekranın amoled olması ve pop up kamerası beni daha çok çektiği için mi9t.
Çentiksiz ekran olması iyi bir artı ama güç tasarrufu dışında RN8 Pro ile Mi 9T’nin ekranları arasında pratikte pek fark göremedim:)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben de pop up kameradan nefret ediyorum.Örneğin yüz tanıma kullanırken bekletecek beni,ayrıca çentik daha bi hoş duruyo.
RN8 Pro oldukça iyi bir cihaz.
Mi 9T’deki asıl sıkıntı görüntülü arama gelince aramaya cevap vermediğiniz halde Ön kameranın açılması.

ishak042

Al Co Ba Ni
Yönetici
Mod. Adayı
Çentiksiz ekran olması iyi bir artı ama güç tasarrufu dışında RN8 Pro ile Mi 9T’nin ekranları arasında pratikte pek fark göremedim:)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Mi 9T’deki asıl sıkıntı görüntülü arama gelince aramaya cevap vermediğiniz halde Ön kameranın açılması.
Dedikleriniz beni iyice rn 8 pro ya çekti. Amoled benim için baya önemli bir detay ama xr ve iphone 11 de ips gerçi.

AlteredTech

Profesör
Dedikleriniz beni iyice rn 8 pro ya çekti. Amoled benim için baya önemli bir detay ama xr ve iphone 11 de ips gerçi.
Dün Mi Store’da iki cihazı karşılaştırdım. Şahsen RN8 Pro’yu gayet iyi buldum. Webhead hocamız ekranı biraz büyük bulmuştu ama bana gayet iyi geldi. Ayrıca gerçek hayatta inceleyince dış tasarımını Mi 9T’ye kıyasla çok beğendim. Mi 9T arka tasarımı biraz ‘farklı’ iken RN8 Pro hem havalı hem de bir ağırlığı var:)

ishak042

Al Co Ba Ni
Yönetici
Mod. Adayı
Dün Mi Store’da iki cihazı karşılaştırdım. Şahsen RN8 Pro’yu gayet iyi buldum. Webhead hocamız ekranı biraz büyük bulmuştu ama bana gayet iyi geldi. Ayrıca gerçek hayatta inceleyince dış tasarımını Mi 9T’ye kıyasla çok beğendim. Mi 9T arka tasarımı biraz ‘farklı’ iken RN8 Pro hem havalı hem de bir ağırlığı var:)
Benim de acilen karşılaştırmam lazım ama dek getiremiyorum telefonları. Mediamarkt teknosa ve vatan da olmayınca öbür türlü ulaşamıyorum.

Webhead

Profesör
Hocam Mİ9T elime tam oturuyor ekran boyutu da çok ideal ancak ben RN8 Pro'yu elime almadığım için yorum yapamıyorum kağıt üstünde ekran boyutu büyük duruyor gidip elimize almamız lazım bu arada AnkaMall'deki MI Store ne zaman faaliyete geçecek
Aranızda Ankara'da oturan ve bilgisi olan var mı ?
@Altered Tech Mİ9T elimde çok da büyük durmuyor RN8 Pro bundan bir tık mı büyük eline alıp canlı bir şekilde incelediğin için sana soruyorum
mi9t.jpeg

<<Dkn nyz>>

DECEPTİONS
Yönetici
Moderatör
Hocam Mİ9T elime tam oturuyor ekran boyutu da çok ideal ancak ben RN8 Pro'yu elime almadığım için yorum yapamıyorum kağıt üstünde ekran boyutu büyük duruyor gidip elimize almamız lazım bu arada AnkaMall'deki MI Store ne zaman faaliyete geçecek
@Altered Tech Mİ9T elimde çok da büyük durmuyor RN8 Pro bundan bir tık mı büyük eline alıp canlı bir şekilde incelediğin için sana soruyorum
Ekli dosyayı görüntüle 80621
Bozulöasın diye ön kamerayı bantlayacaksın aslında çıkmayacak

AlteredTech

Profesör
Ekli dosyayı görüntüle 80621
Açıkçası ikisi de elime tam iyi oturdu. Arada pek fark hissetmedim. Ne de olsa 0.19 inch fark var. Biri 6.39 diğeri 6.58:)

Rn 8 Pro derim mtk işlemciye bende güvenmiyorum. PopUp kameralar zaten çöp. Siz en iyisi bu ikisinde almayın piyasada daha güzel telefonlarda var.

İsterseniz Samsung Galaxy A70 alın. Ne mtk işlemci var ne PopUp kamera sadece fiyatını hak etmiyor.

stat counter